Найпопулярніші авто страхові компанії в США

Наприклад, штат Техас є державним цивільним правопорушенням, яке означає, що водій несе фінансову відповідальність за будь-який збиток, і вони викликають травми в результаті нещасного випадку. Купівля Техас Автострахування буде виконувати цю вимогу закону.

Texas мінімумів автоцивільної відповідальності є 20/40/15 який переводить до $ 20 000 на людину за травми ви навести іншій стороні в цілому $ 40000 по всіх претензіях і до $ 15000 за шкоду вам викликати чужим майном. Це мінімальні вимоги, і це рекомендується мати набагато більш високий рівень відповідальності.

На додаток до необхідності покриття відповідальності, штат Техас водії можуть вибрати закупити охоплення для деяких “перші плоди партії». Вони включають в себе компенсацію за медичні витрати, втрату доходу, втрату послуг. Ці пільги застосовуються до кожного аварії незалежно від вини.

Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів політики також покрити ваші витрати, але вони застосовуються у разі, якщо ви вражені водій з недостатнім страхування цивільної відповідальності. Ці політики не потрібно, але вони відносно недорогі і можуть надати багато захисту.

Техас авто страхові компанії також пропонують додатковий політики, такі як зіткнення і всеосяжного покриттів. Будьте попереджені, що обов’язкові вимоги є занадто низькими для середньої вартості серйозні травми і фінансових збитків внаслідок автомобільної аварії. Всі страхові агенти рекомендуємо вам придбати набагато більш високий рівень відповідальності.

Компанії автострахування також пропонують додатковий охоплення таких як медичні виплати, зіткнення, всеосяжного і тілесні ушкодження незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення.

Як страхові тарифи встановлюються в Техасі відрізняється від багатьох інших держав.
Для оцінки страхових компаній, дотримуйтесь наших порад:
• Перевірте департамент вашої держави Страхування сайту. Кожна держава має сайт підтримується комісаром з питань страхування, який перераховує ліцензію агентів і компаній і скарги співвідношення кожної компанії. Ви можете вибрати вашої держави від Національної асоціації страхових комісарів (NAIC) на сайті.
• Перевірте, рейтинги таких компаній, як JD Power і Associates, AM Кращий і стандартні і бідних.
• Оцініть зв’язку кожної компанії зусиль. Є місцевий агент ви можете зателефонувати з питаннями? Є номер 800 ви можете зателефонувати? Чи є сайт інформативним?

Звичайно, ці витрати не поширився по всьому рівномірно. Частка цих витрат, що ви збираєтеся платити визначається речі, як записи водіння, вік, де ви живете, і вигляд автомобіля, який ви водите.

Не всі популярні авто страхові компанії в США обчислити їх фігури так само, водій з тим же профілем може землю з різною швидкістю в залежності від страхової компанії. Ось чому так важливо, щоб отримати кілька цитат перед покупкою страховки.

Як згадувалося раніше відповідальність є найважливішим елементом всієї вашої страховий поліс. Переконайтеся, що ви купуєте адекватне страхування відповідальності для захисту ваших активів, тому що протягом частки секунди, час, необхідний для аварії відбуваються, ваше життя може виявитися у фінансовий крах, якщо ви не покриваються належним чином.

Є й інші покриття ви можете купити такі як зіткнення, всеосяжного, оренди, і навіть буксирування і допомоги узбіччі дороги. Вам потрібно буде визначити, що ваші особисті потреби.

При порівнянні TOP AUTO страхових компаній в Сполучених Штатах переконайтеся, що ви порівняти політику рівних. Переконайтеся, що франшизи те ж саме, що звільнення або дрібний шрифт читається однаково і що відповідальність за цією ж суми. Важливо порівняти політику рівної якості, щоб переконатися, ваш найдешевший цитатою дійсно ваш найдешевший цитати.

Менш ніж за півгодини ви можете мати всі цитати вам потрібно, і бути на вашому шляху, щоб купувати дешеві авто страхування Техас. Навіщо витрачати час? Отримати зайнятий!

Якщо вам потрібно більше інформації з цього питання автострахування і більше, будь ласка, відвідайте