Найбільш часто викрадених автомобілів та страхування

Це не буде великою новиною для власників автомобілів, кажучи, що деякі автомобілі просто занадто гарна, щоб не вкрадуть, то й річ. На наш жаль, викрадення автомобілів є те, що відбувається в нашій країні на регулярній основі, і ті, хто його мають особливі смаки та інтереси, коли вистежуючи своїх жертв. У деяких випадках є навіть полюють за конкретної марки і моделі автомобіля, що робить страхові компанії коригувати свої ціни відповідно. Хто хоче застрахувати автомобіль дешевих коли це дуже ймовірно, будуть вкрадені, чи не так?

За даними 2009 року Національне бюро страхування злочинності, наступні 10 кращих найбільш часто викрадених автомобілів в США:

1. Honda Accord ’94
2. Honda Civic ’95
3. Toyota Camry ’91
4. ’97 Ford F-150 пікап
5. ’04 Dodge Ram пікап
6. ’00 Dodge Caravan
7. ’94 Повний розмір пікап Chevrolet
8. ’94 Acura Integra
9. ’02 Ford Explorer
10. Toyota Corolla ’09

Це середні національні рейтинги, які варіюються від штату до штату. Наприклад, у південних штатах є особливий інтерес в 95 повнорозмірних пікапів Chevrolet, а в північній викрадачі віддають перевагу ’00 Dodge Каравани. Загалом, 90-імпортних автомобілів, здається, дуже популярними цілями для автомобільних крадіжок. Є багато причин для цього, в тому числі їх доступними цінами і в багатьох випадках можливості тюнінга, які високо цінуються серед автолюбитель, який часто навіть не підозрюють, що вони купують вкрадену машину за такою низькою ціною. Тим не менш, деякі нові моделі показати свою широку популярність серед населення, що відбивається дивно через більш високий рівень крадіжок.

Як це відобразити в статистиці страхування автомобіля котирування і ціни? Ну, страхові компанії просто як правило, встановлюють вищі ставки при вигляді автомобілів з високими показниками крадіжок, навіть якщо інші фактори, такі як об’єм двигуна, максимальна швидкість, вік і стать водія, його авторитет і особиста картка водія хороші в цілому. Це зроблено для того, що страхова компанія буде отримувати компенсацію за прийняття ризику страхування конкретного транспортного засобу, що, звичайно, вище при роботі з автомобілем зі списку вище.

Що можна зробити, щоб отримати більш низькі котирування страхування автомобіля, навіть якщо у вас є автомобіль зі списку? Перш за все, переконайтеся, щоб звести до мінімуму ризик крадіжки автомобіля. Це може бути зроблено різними способами. Ви можете встановити протиугінні пристрої, сигналізація і двигун блокатори зробити ваш автомобіль менш схильні до крадіжки. Далі, викинути барахло з гаража, який тримає вашу машину на узбіччі дороги в передній частині будинку і використовувати його за призначенням. Якщо у вас немає гаража, або повинні припаркувати автомобіль у місті, не забудьте взяти всі цінні речі з вами. Такі речі, як ваш Ipod, GPS навігатора або ноутбука може бути сильною спокусою для охоронної увірватися в машину, і вона не буде приймати їх далеко, щоб почати фактичні крадіжки автомобіля. І звичайно, не забудьте по магазинах навколо для страхування автомобілів. Отримайте стільки котирування страхування автомобіля від різних постачальників, як ви можете, і ви напевно знайдете привабливі політики. Страхові компанії мають різну статистику крадіжок і претензій, так що використовуйте його в своїх інтересах.