Найбільш спільний дім страхових претензій

Купівля страхування власників будинку є обов’язковим у більшості держав і ставиться там, як міра захисту ми не можемо жити без них. Премії можуть бути дорогими, проте, у разі надзвичайної ситуації, ваша політика може врятувати вас від повне розорення. За даними комплексного дослідження страхування проводилося з 2000 по 2007 рік, штат Техас страхові відшкодування були домінують питання пошкодження водою. Деякі з найбільш поширених страхових вимог повинні бути зібрані також включати пожежа, індивідуальні особистих претензій і навіть укусів собаки. Ви ніколи не зможете вгадати, що другий вид інцидент може коштувати вам виплату, так що не забудьте забезпечити ваш будинок з максимальним охопленням. За статистикою провідних вітчизняних нації страхові компанії, ці чотири претензії очолюють список:

1. пошкодження водою.

Охоплення пошкодження водою не тільки для зон затоплення. Внутрішні обставини, такі як вибух водонагрівача або необережне роботи ванни може статися і коштувати вам великих грошей на ремонт. Дренаж переповнення, ураган умови і протікає дахом знаходяться всього в декількох грошових склад сценарію пошкодження від води.

2. нещасні випадки.

Власники будинку так само, як відповідальність перед законом для когось поранення на їх власність, як це комерційна власника політики. Ми схильні думати, його продуктових магазинів і ресторанів, які мають справу з посковзнутися і впасти позовів про відшкодування шкоди, проте, будинку власника, який є господарем аварії ризикує фінансовий крах, якщо постраждала сторона подає до суду. Хоча більшість людей вітали в будинку, родини і друзів, не дозволяйте теплі стосунки змусити вас думати, що вони не будуть судитися, якщо поранено. Крім того, зручна чоловіків і підрядниками можуть переслідувати відповідальності претензія повинна вони поїздці на нерівній бруківкою або падіння зі сходів. Переконайтеся, що ваші політики є повним і всеосяжним, щоб покрити всілякі травми на вашу власність.

3. нападу тварин.

Укусів є часто бачили вимогу як власники собак роз’яснювалися основні цілі для тих, хто бажає зібрати для собачих атак. Якщо у вас є собака, переконайтеся, що ваша політика має особистої відповідальності до $ 100 000 в тому випадку, Rover Престолу підходять, щоб присікти. На жаль, претензії суди не досліджувати занадто глибоко в обставинах для укусу, і не дбають чи одержувач заслужив це чи ні. Власники собак несуть відповідальність, щоб тримати їх під контролем домашніх тварин або викласти ціле стан в суді.

4. вогонь претензій.

Страхування від вогню необхідно відновити життя на попіл, але будьте впевнені, що ви можете резервного копіювання і відновлення перевірити всі ваші гроші. Страхові виплати професіонали готові допомогти, але також навчаються просіяти через Hyper-завищених грошових втрат. При декларуванні вашого майна і цінностей, найкращі результати мати місце, якщо ви можете стверджувати, точна вартість об’єкта, а не округлення з’ясувати з здогадкою. Розширені плани страхування від пожежі може також покривати витрати, тимчасове житло і витрати на проживання. Ці деталі повинні бути ретельно продумані, перш ніж здійснювати політики страхування від пожеж.