Надмірна вага може перешкодити вам отримати медичну страховку

Протягом останніх 10 років спостерігається драматичний підйом у Ожиріння і надмірна вага дорослих в Америці і, як ви можете собі це зробило серйозний вплив на вартість системи охорони здоров’я США. У той час як багато споживачів, яким відмовлено в медичної страховки для надмірною вагою або рейтинг з “жир податок” може відчути, що вони в даний час кинута системи андеррайтингу страхування. Справедливо чи ні лікування санітарних питань, пов’язаних з надмірною вагою і ожирінням має значні reprocussions на економіці і загальної вартості медичного обслуговування.

Андеррайтери використовувати систему для визначення вашого зростання і ваги розрахунки для визначення прийнятних діапазонів. Співвідношення двох визначає ряд називається BMI або
“Індекс маси тіла” і дає страховикам оцінка жиру. За даними Департаменту охорони здоров’я людини ІМТ 30 вважається ожирінням і від 25 до 29,9 має надлишкову вагу. Якщо ваш ІМТ вище 43 ви навряд чи претендувати на традиційну медичну страховку. Якщо ваш ІМТ між 29-43, оздоровчий страховик може вибрати, щоб запропонувати вам медичну страховку з потужністю до премії. Якщо у вас є вже існуючі питання охорони здоров’я у зв’язку з вашим вагою, таких як діабет, гіпертонія або хвороби серця, здоров’я страховик може відмовити вам охоплення загалом, навіть якщо ваш ІМТ знаходиться в межах досяжності. На додаток до ІМТ жиру на животі або окружність талії є хорошим показником майбутніх проблем зі здоров’ям, пов’язаних з надмірною вагою, такі як цукровий діабет 2 типу та гіпертонією. Надмірна вага неактивних осіб зі схильністю зберігати зайвий жир живота в кінцевому рахунку досвід резистентність до інсуліну і чи інші проблеми зі здоров’ям серця. Коли андеррайтери розглядає клопотання і бачимо, що заявник має поєднання цих раніше існували умов червоний прапор негайно підняв по застосуванню. Андеррайтери мають певні критерії ризику вони використовують при об’єднанні ваш ІМТ з іншими факторами ризику, такими як куріння, і питання охорони здоров’я згадувалося раніше, які можуть бути посилені в поєднанні один з одним. Певні комбінації цих варіантів призводить до зниження для охоплення здоров’я.

зайва вага впливає на ваше здоров’я і вартість медичної?

Хоча багато осіб з надмірною вагою можуть відчувати, що в даний час railroaded страховиками, можна зробити висновок, що від 2 до 7% всіх витрат охорони здоров’я, пов’язаних з надмірною вагою і ожирінням, в результаті якого від санітарних питань, пов’язаних з лікуванням надмірної ваги факторів, таких як гіпертонії, резистентність до інсуліну або діабет, високий рівень холестерину, серцеві умовах, визначених форм раку, респіраторних питань, бездіяльність, невиходу на роботу, смертність вартість і втрати доходу сім’ї від передчасної смерті.

те, що ви можете зробити, щоб отримати дозвіл на поліс страхування здоров’я

Якщо ви вважаєте, може бути надмірна вага і не може мати право на індивідуальну або охоплення Сімейна здоров’я, ви можете прийняти деякі запобіжні заходи до подачі здоров’я додатки. Ви повинні знайти кваліфікованого брокера медичного страхування, який пропонує продукти більше одного перевізника і добре обізнаний про деяких вимог або андеррайтинг здатний досліджувати найкращий план для вас. Ви можете заповнити попереднього скринінгу додаток, що дозволить брокеру спілкуватися з андеррайтерів питань до подачі заяви і поліпшити свої шанси на схвалення і уникнути потенційного зниження. Зниження дійсно може бути шкідливим для отримання похвально охоплення. Ви повинні також розглянути ІМТ таблицях, поки не всі таблиці такі ж, це дасть вам уявлення про те, наскільки близько чи далеко ви знаходитесь від поточних рівнів здорового індексу маси тіла для вашого зростання. Нарешті розглянути питання про поліпшення вашого здоров’я заради власної вигоди, починаючи деякі основні вправи, як ходьба 30 хвилин на день, виховання себе про живильних продуктів, виключаючи порожні калорії, як цукру і насичених жирів і створенні способу життя, що змушує вас почувати себе добре, змушує вас продуктивним, зробити ви чудово виглядаєте, звернути назад деякі проблеми зі здоров’ям у цілому і продовжить ваше життя і, перш за все дає вам якість медичного страхування.