Навіщо мені травму страхування

У той час як багато австралійців є страхування життя, повної та постійної страхування інвалідності та навіть дохід страхового захисту, деякі з нас мають травми страхування. Це маловідомий двоюрідний брат з інших, що ховається у фоновому режимі уникаючи уваги.

Але чи знаєте ви, що травма страхування насправді працює в гармонії з іншими страховими?

Що таке травма страхування?

Травма страхування часто називають як «страхування життя», хоча більш відома як «страхування критичних захворювань. Цей вид страхування забезпечує одноразову допомогу в разі, що ви повинні страждати хворобою або політики в деяких секторах, травми, які будуть вказані в полісі.
Цей вид страхування виплачується вам в якості одноразової допомоги з діагностики вказаних захворювань. У більшості випадків одержувачі використовують для фінансування оплати додаткових медичних витрат, включаючи ті, які не поширюється на медичне страхування, зміни способу життя, такі як удосконалювати вашої родини, медичний догляд або медсестру, щоб допомогти забезпечити підтримку для вас вдома або навіть платити борги або кришку виплати.

Оскільки перевагою є одноразовою, вона може забезпечити гнучкість, щоб витрачати на витрати понад звичайної заробітної плати, якщо ви об’єднаєте ваші травми страхування з політикою захисту доходів.

видів захворювань включені

Є багато різних типів хвороб, які можуть бути охоплені в поліс страхування травми, але найбільш поширеними є інсульт, інфаркт і рак.

Варто уважно читати цей розділ вашого поліса страхування травми, щоб зрозуміти, які хвороби підпадають під ваш план. Деякі страховики дозволить вам додати певні хвороби в список, але це відіб’ється на розмірі страхової премії, яка повинна.

чому травма часто забувають?

Австралійці схильні нехтувати травми страхування, оскільки йому не вистачає видних профілів інших видів страхування. Це, ймовірно, тому, що страхування життя, повної та постійної непрацездатності (TPD) страхування та страхування захисту доходів всі переваги, які можуть бути легко отримані в ваш пенсійний і з урахуванням пенсійного є обов’язковим в Австралії вона забезпечує прекрасне транспортний засіб, з якого можна «встановити і забути “страхові внески.

Травма страхування до пенсійного не має нічого спільного і представляється сумнівним, що він буде продовжувати бути запропоновані взагалі.

Причиною травми страхування не пропонують пенсійних фондів, тому що це не обкладається податком вигода для фонду довіреної особи, що зводить нанівець одне з основних переваг страхування в пенсійний, плюс є питання у зв’язку з питанням про мають страхування до пенсійного буде порушенням ‘єдиної мети випробувань. Єдиний тест мети передбачає, що основною метою є пенсійне на постачання для австралійця в межах їх виходу на пенсію, і травми є перевагою для живих.

Нарешті, є також питання про те, як до пенсійного фонду буде йти про те, оплати травми вигоди. Оскільки травма одноразова допомога (на відміну від захисту доходів), то йому необхідно буде виконати умови випуску та до хвороб дата травми не включені в цей список.

отримання травми страхування

Багато австралійців відкладати пошуком цього виду страхування, тому що вони не розуміють цього, думаю, що це буде дорого і відчувати, що всі зусилля на отримання фінансового плану, з великою кількістю призначень і встановлення фактів просто не варто інвестиції свого часу . Але це не повинні бути будь-який з цих речей.

Тепер Ви можете отримати онлайн консультацію зі страхування травми швидко і ефективно через в інтернет-страховий брокер. Крім того, вони можуть надати вам котирування низки австралійських страхових компаній протягом декількох хвилин.

Так чому б не дізнатися? Отримати онлайн порівняння страхування травми, без того, щоб завершити інвазивних запитальників або виходячи з дому і застрахувати себе сьогодні проти потенційний розрив страхування в майбутньому.