Навіщо мені потрібна туристична страховка

Світ подорожей стає все більш і більш розрідженій просто через все більш широкого кола лих, які можуть і вдарили в самий невідповідний момент, що робить подорож страхування імперативу.

Навіть якщо ви не можете бути жертвою цунамі, урагану або терористичний акт, ви можете бути втягнуті в дорогі затримки або мати, щоб витрати на проживання та медичні витрати, що не враховані в бюджеті свята.

Ризики, пов’язані з подорожжю на все вище і вище

Ризики, пов’язані з місцевими та міжнародними подорожі, здається, на все вище і вище, необхідно лише, щоб відкрити щоденне плакати, щоб нагадати про зростаюче число нападів на туристів.

Молода французька школярка застрелений в Єгипті, відвідування Шрі-Ланки команди з крикету піддається нападу по дорозі в Лахоре для гри в крикет, а так як не вдалося ‘війни з терором’, іноземці орієнтовані на щоденній основі фундаменталісти і фанатики. Світ ніколи, можливо, більше не безпечне місце, щоб дослідити і було б недоглядом будь-кого в цей день і вік не зв’язуватися страхового брокера, щоб покрити себе з якоюсь страхування подорожей.

Це не повинно стати справжня катастрофа, яка ефективно шпігатів свою відпустку, і ви можете просто захворіти під час короткого перебування на чужі берега. Без допомоги ваших партнерів страхування подорожей на місце відпочинку, просто виклик кваліфікованого лікаря або клініку може стати реальним тягарем, особливо якщо ви не говорите мовою.

Медичні витрати можуть бути більш болючим, ніж сама травма

Вартість лікування часто може виявитися великий рахунок, якщо ви не покриваються належним чином. Просто скручування щиколотки на засніженому схилі або мають сутичку з розлюченого бика в Памплоні цілком може бути болючим, але, якщо ви не застраховані, витрати, нараховані може виявитися набагато більш небезпечним, ніж сама травма .

Ви повинні бути не пощастило отримати серйозну травму, то вдома екстреної евакуації може бути єдиним варіантом ви будете схильні вважати, що прийде на значних витрат. Які заходи, проживання та транспортні ви вже оплатили в повному обсязі?

Погода затримки стануть більш частими

Тоді є погода затримки, які постійно чинять тиск на графіків. Одна з найбільш жвавих транспортних вузлів у світі, аеропорт Хітроу поблизу Лондона, була доведена до повної зупинки останнім часом через безпрецедентні снігопади. Експерти сходяться на думці, що все більше і більше незвичайних погодних будуть виникати як прямий наслідок викидів вуглекислого газу і, як наслідок глобального потепління, так що якщо ви плануєте подорожувати ви повинні бути готові до незвичайних.

Особисті речі зазвичай зникають

Багаж і особисті речі у дорозі мають досить таємничим чином зникнути в ці дні, хоча безпека нібито був доукомплектований. Можна лише припустити, що є багаж острові десь там, де злодії приховування всіх наших зниклих здобич. Хоча страхувальник може дозволити собі бути нещирий про випадками крадіжки, незастрахованих мандрівник не буде посміхатися.

За словами генерального директора внутрішніх справ у Південній Африці, доктор Ayanda Ntsaluba:
«Протягом останніх кількох років, ми допомагаємо все більше число наших людей, які стали жертвами злочинів, нещасних випадків, хвороби, смерть, природні / техногенні катастрофи, цивільні безлади або чиї сім’ї та / або найближчим родичам необхідно зв’язатися з ними у разі надзвичайної ситуації “. Тим не менш, все південноафриканці виїжджаючих за кордон рекомендується брати страховку.