Навіщо мені потрібен страховий експерт, коли я можу купити кришку онлайн

При купівлі страхового це завжди важко знати, куди звернутися за допомогою. Сім’я і друзі, експерти або ж ви йдете прямо до інтернету? У сучасному світі у нас є інформаційне перевантаження, ми засипали інформацією з усіх боків, продаються новітні фітнес-примха, остання схема швидкого збагачення, а найдешевший страхування життя.

Звідки ми знаємо, хто і чому довіряти особливо якщо ми нові для галузі та її продукти або послуги. Насамперед для більшості речей, ми можемо отримати базовий рівень знань з Інтернету; термінології, речі, які треба подивитися, рекомендованих сайтів або послуг. З цього первісного дослідження ви можете почати, щоб отримати почуття для лідерів ринку і довірених місць, щоб піти для інформації.

Візьміть страхової галузі, інтернет зробив величезний вплив на страхової галузі, з нематеріальні продукти та послуги, які можуть бути надані по телефону це відмінний продукт на основі Інтернету. Проте одна річ, яка приходить з покупкою страховки, яка багато інших продуктів не вимагають дуже хороше знання галузі, є широкий спектр продуктів на ринку від ще ширший діапазон страховики так як ви знаєте, яка політика правильним для Вас і ваших обставин.

Візьміть страхування життя, наприклад, є багато місць в Інтернеті, що ви можете запросити моментальну кошторис онлайн, а потім відповісти на кілька здоров’я і способу життя питання і заповнюючи про прямий дебет може бути покрита негайно. Це чудово, якщо у вас є дійсно хороше розуміння страхового ринку і точно знати, що ви шукаєте, але який відсоток населення дійсно можу сказати цього.

Прекрасним прикладом цього є створення в поліс страхування життя, взагалі кажучи, якщо політика не налаштуєте на два імені, він повинен бути поміщений в довіру, щоб забезпечити це оподатковується і не стати частиною померлого нерухомості. Якщо це не так, встановленими в довірі політиці стане частиною померлого нерухомості і може зіткнутися здоровенний відповідальністю Податок на спадщину. Цікаво політики налаштування Інтернеті без будь-яких рад лише невелика частина є установка в довіру, бачачи інших мучачи уряду мільярди вони стверджують, що кожен рік податку на спадщину.

З Управління по добросовісній торгівлі інвестувати час в дослідженні, що охоплює споживчих договорів, особливо самообслуговування контракти на забезпечення онлайн терм і критичне полісу в ній підкреслюється необхідність для фінансових консультацій для багатьох споживачів.

Агентство зі страхування має ту перевагу, будучи експертом в цій області, справу зі страховими день у день. Консультуючись страхування експерт, який регулюється Управлінням з фінансових послуг і пояснити вашу ситуацію ви гарантуючи, що ви отримаєте політику, яка найкращим чином відповідає вашим потребам. Крім того за рахунок ефекту масштабу, з якою страхові брокери купити політики, яку вони часто буде в стані вести переговори ви нижчими ставками, ніж якщо б ви мали піти прямим.