Навіщо мені потрібен касовий план у нас є NHS

Втім, це твердження може бути зроблено тільки тим, хто не розуміє справжню мету касових планів. Хоча це цілком зрозуміло, що повної приватної політики медичного страхування спрямовані на бажаючих доповнити службу NHS, що вони мають доступ до готівки плани мають на меті доповнити, а не замінити, NHS допомоги. Це означає, що замість того щоб шукати суто приватним медичним шляхом через будь-якої хвороби, касових планів забезпечують додаткову підтримку і допомогу, коли курс лікування в рамках NHS.

NHS Поповнити плани, на відміну від повного приватні медичні страхові поліси вимагають, щоб клієнт платити за лікування, наприклад, візит до стоматолога, а потім самі вони представляють надходжень до їх страховика з вимогою форми оплати готівку назад уздовж ліній вибраного ними плану. Ці плани не є новим явищем, справді з’явилися раніше, NHS. Більшість сучасних планів грошових коштів на основі планів встановлені між групами працівників, на початку 20 століття, щоб допомогти з витрат, перш NHS дав їм всеосяжну охорони здоров’я в 1948 році. Сьогодні багато організацій як і раніше пропонують касових планів в якості додаткової пільги для своїх співробітників, і багато людей можуть мати цей тип медичної страховки, не усвідомлюючи цього.

Основними звернення до організаціям та приватним особам, так це низька вартість елементів цього покриття і цей заклик викликав недавній сплеск в NHS Поповнити плани, і багато страховиків залучення нових продуктів на ринок минулого року. Ці нові продукти розробляються з клієнтами гнучкості на увазі, що дає більш широкий вибір і варіанти як з точки зору вигоди межі і відсоток відшкодування. Наприклад, одна політика може мати 200 фунтів стерлінгів користі до стоматологічні витрати щороку, але клієнт може вибрати тільки 75% витрат на кожній квитанції представили, тому, щоб зменшити їх премії. Друга, не менш важлива апеляція великі плани свободи готівкою може дати людям з урахуванням їх лікування NHS. Дуже важливим привабливість приватного медичного страхування є швидкість, з якою можна побачити фахівця. З найкасовіших планів включення користь фахівця плату, можна звернутися до фахівця, перш ніж продовжити приватної лікування на NHS, даючи пацієнтам важливо душевний спокій швидше раніше, ніж пізніше.

У центрі уваги касових планів завжди була надати пільги на лікування не завжди повністю покривається за рахунок NHS. Традиційно це були речі, як стоматологічні витрати, але в даний час в тому числі рецептурних і навіть лікарні зборів автостоянка. Це диверсифікація касових планів робить їх більш привабливою перспективою, ніж будь-коли, і їхня популярність зростає, оскільки все більше людей починають розуміти, наскільки корисними вони можуть бути. Сім’я плану Знижки та додаткові покриття, включаючи страхування подорожей тільки підвищення їх привабливості.

Повертаючись до формулювання, яка почалася ця дискусія, очевидно, що є багато причин, чому касовий план пропонує привабливі доповнення до надання NHS. У найближчі роки ця потреба в підтримці можна тільки посилюється тим, що скорочення державних витрат покласти додаткове навантаження на можливості NHS. NHS Поповнити плани є економічно ефективним способом поповнення та підтримки кришки дається NHS і може запропонувати особам реальну вартість грошей, особливо коли перспектива зростання цін приймається до уваги. Вони розроблені, щоб працювати разом з NHS, а не конкурувати з ним, і разом вони можуть запропонувати всеосяжне і ефективне охорону здоров’я для людей з усіх верств суспільства.