Навіщо купувати страхування життя дійсно це так важливо

Ви напевно чули, як люди говорять про страхування життя, її переваги і як ви повинні отримати його, але вони, ймовірно, не сказав вам, чому ви повинні мати один. Ви, можливо, навіть запитав їх: “Навіщо купувати страхування життя?” Ви, напевно, цікаво, чому страхування життя є дійсно важливим. Відповідь на цей не складний, на щастя, і це виходить за одні тільки гроші. Він приймає у всіх аспектах вашого життя і включає в себе багато речей, які ви, можливо, не розглядалися. Деякі з причин, перерахованих нижче, так що ви можете мати краще уявлення на ній, якщо ви коли-небудь задавали собі питання: «Навіщо купувати страхування життя?”

По-перше, ви можете запитати себе: “Навіщо купувати страхування життя, перш ніж я старий Навіщо купувати страхування життя, коли смерть так далеко?” У вас може виникнути думка, що це те, що молодим людям не потрібно піклуватися. Багато разів, однак, саме навпаки. Ви повинні думати про логістику світу після того, як ви пішли. Якщо ви дев’яносто років, коли ви помрете, у вас є діти, які живуть з вами, які повинні вступити до коледжу? У вас є ціла сім’я, яка розраховує на вас за підтримку? Відповідь, ймовірно, немає. Коли ви молодше, тим не менше, ці речі дуже реально. Ви повинні думати про те, що трапиться з вашими близькими без тебе. Що ви думаєте, що ваш капітал становить для ваших близьких? Навіть якщо не знають про це, хоча і молодий, ваша сім’я вкладає в вас з очікуваннями, що ви будете робити значний внесок у себе, свою сім’ю і суспільство. Ви хочете, щоб кидати їх у біді, якщо несподіване відбувається?

Тепер, можливо, ви живете один. Можливо, у вас немає сім’ї, і ви думаєте, що ви ще занадто молоді, щоб потрібна політика. Тим не менш, не забувайте, що хтось повинен буде платити за похорон і всі ці витрати. Швидше за все, це буде вашим найближчим родичам. Ви можете запитати себе: “Навіщо купувати страхування життя Навіщо купувати страхування життя, якщо я не впевнений, що вони будуть це потрібно?” У самому прямому сенсі, вони могли б. Вони можуть бути з власними фінансовими проблемами, то не будьте егоїстичні, і думати про них.

З грошової точки зору, ви могли б запитати себе: “Навіщо купувати страхування життя, коли я не можу собі це дозволити Навіщо купувати страхування життя, щоб створити додаткові рахунки?” Що потрібно враховувати, що це тільки стає більш дорогим, як ви стаєте старше. Компанії будуть оцінювати вас на основі ризику ви ставите на них. Літня людина, то, доведеться платити більше, так як вони, природно, раніше вмирають. Отримання плану рано в житті є хорошим способом, щоб отримати його за менші гроші.

Нарешті, ви можете думати: «Навіщо купувати страхування життя, коли у мене немає будь-які хвороби Навіщо купувати страхування життя перш, ніж я є хвороба?” Проблема в тому, що очікування деяких захворювань і медичних умов зробить неможливим для вас, щоб політики. Правда в тому, що в більшості випадків ви можете отримати тільки один, перш ніж ви хворі. Як тільки ви хворі і поставив діагноз йде в базу даних під назвою MIB-медичного інформаційного бюро. Це те, що вся промисловість використовує, перш ніж схвалити страхування життя. На жаль, здоров’я нічиє гарантований. В один прекрасний день ви прокинетеся як огірочок і в наступний момент, бац! щось вигадує. Щось на здоров’я чи інакше відбувається не тому, що ми хочемо, а тому, житті буває. На даний момент, це може бути занадто пізно, у зв’язку з терміном попередньо існуючі умови. Тому, будь ласка, подумайте ще раз, і замість того щоб запитати, “чому купити страхування життя” Запитайте себе:-Що це за ім’я та спадщину ви хочете залишити після себе? Вибір за вами.