Навчання в Канаді Вивчення англійської мови в Канаді

Канада є одним з кращих місць в світі, щоб отримати вищу освіту або вдосконалювати свою англійську мову в одній з багатьох міжнародних школах мов. Чому, запитаєте ви?

Міжнародна репутація його навчальних закладів
Низька вартість життя і плати за навчання порівнює з Великобританії, Австралії, або Нью-Йорк / LA
Великі міста в Канаді дуже безпечні і мають одні з найнижчих рівнів злочинності у світі темпами.
Відмінна якість життя з багатьма міжнародними ресторанів, барів, пабів, дивовижні торгових центрів
Доброзичливі люди і етнічних компонентів
У той час як взимку може бути холодно і довго вони пропонують унікальний досвід для тих, хто ніколи не відчував канадської зими і багатьма активного відпочинку, такі як катання на лижах, катання на снігоходах, санях або просто вниз по схилах.
Через довгої зими канадці люблять бути на відкритому повітрі протягом літніх місяців чи їздити на велосипеді по численних стежках міста, беручи участь у багатьох міжнародних фестивалях, або просто бовтатися в красивому зеленому парку.

Добре, ви продали мені на Канаду. Що робити далі?
Ну ось деякі посилання на урядові установи веб-сайтів, де ви можете знайти велику відомості про отримання дозволу на навчання та процедури, щоб слідувати:

Громадянства та імміграції Канади
імміграції (Квебек)

Для того, щоб отримати студентську візу ви повинні були прийняті у визнаному школа, університет або коледж в Канаді.
Тепер, якщо ви тільки плануєте взяти мовний курс протягом короткого періоду часу, менш ніж через шість місяців, вам не потрібно дозвіл на навчання. Ви завжди можете подати заявку на студентські дозвіл на пізнішої дати, подорожуючи за межами Канади в США, або будь-який інший посольства Канади в світі.
Як знайти хорошу школу?
Це відмінний веб-сайт надає список шкіл в Канаді (шкіл у верхній частині списку спонсорів і не краще, ніж будь-який іншій школі.) Studyincanada
Подивіться на веб-сайті кожної школи. Читайте те, що програми, які вони пропонують, те, що відрізняє їх, і які вимоги до прийняття кожної програми. Запитайте ваших друзів або кого ви знаєте, що навчався в Канаді

Як мені знайти хорошу школу мови?
Є багато шкіл мов в Канаді на вибір. Всі вони пропонують великі програми англійською мовою і забезпечують чудовий досвід. Спочатку виберіть місто вам сподобається вчитися дюйма зимова погода Ванкувера є менш жорсткою, проте вартість життя висока. Торонто є найбільшим містом в Канаді і має головний центр аеропорту. Місто пропонує великий вибір шкіл, і студентів з великих міжнародних міст будуть відчувати себе як вдома. Монреаль пропонує унікальний досвід двомовного міста і можливість дізнатися деякі французькою та англійською мовами. Вартість проживання в Монреаль є одним з найнижчих в Північній Америці і, отже, дуже веселим містом живемо
У більшості випадків, мовні школи знаходяться у приватній фінансуються школах хоча деякі фінансованих державою коледжах і університетах свої школи мови. Порівняйте вартість кожній школі, перевірити, якщо вони пропонують по-англійськи підготовки іспити курсів. Перевірте, якщо вони знаходяться в межах або близько до центру міста (у центрі)

медичне страхування
Іноземні студенти в Канаді повинні придбати приватну медичну страховку для покриття несподіваної хвороби або витрати лікарні швидкої медичної допомоги. Більшість коледжів і шкіл мовами буде продавати студент медичного страхування за додаткову плату. Інший варіант полягає в купівлі медичного страхування безпосередньо з брокером страхування подорожей в Канаді, таких як цей.

розміщення
Деякі школи пропонують проживання в сім’ї або короткострокові резиденцій. Тепер у родині може бути великий досвід, якщо ви досить щасливі зупинятися з хорошої сім’ї, яка не завжди так, і ви не гарантовані, щоб зупинитися в центрі міста. Ви завжди можете знайти короткострокове або довгострокове розміщення на Craigslist або ви можете піти з тими, рекомендованих шкіл чи людей, яких ви знаєте.

транспортування
Для транспортування від аеропорту і в аеропорт, рекомендується відвідати сайт аеропорту Інтернеті і пошук додаткової інформації. Off таксі звичайно завжди доступні у кожному великому аеропорту. Громадського транспорту, таких, як автобуси або поїзда можуть взяти вас в центрі або на деяких конкретних готелів, де ви можете взяти таксі до вашого конкретного адреси і заощадити трохи грошей.