НЕ страхування автомобіля не є злочином

У цей день і вік, є багато речей, які займають наші уми. У нас є багато зобов’язань, особливо у фінансовому відношенні, до речей, таким як облігації, автомобілів, одягу рахунки, кредитні картки, плата за навчання – список можна продовжувати і продовжувати. Люди, як правило, відчувають себе пригніченими, а також із зростанням цін на живуть відносно інфляції і процентних ставок, іноді таке відчуття, необхідно скоротити витрати скрізь, де це можливо.

На жаль, більшу частину часу люди знаходять речі, такі як страхування, будь то двигун, побутові або страхування життя, “люкс”.
Уявіть собі, насилу зводять кінці з кінцями – щодо погашення облігацій (якщо ви не орендуєте), покупка продуктів харчування, плата за навчання і навіть ціни на бензин … б ви задумаєтеся про додавання ще один законопроект в купу на Наприкінці місяця за те, що ніколи не може статися?

Логічно кажучи, немає ніякої гарантії, що ваш будинок буде пограбований, або що у вас буде в автомобільну аварію.

Тепер, ось, що я хочу довести до відома, один з яких багато людей не можуть розглянути. Коли думаєш про страхування автомобіля, вони думають про мають автокатастрофі. Вони думають про Потребуючи грошей вони повинні бути залучені в дорожньо-транспортній аварії, будь то їх вина або чужий. Умовно кажучи, це, мабуть, найбільш вірогідною причиною необхідності страхування автомобілів. Але уявіть собі – у вас є новий автомобіль, ви багато працювали, щоб зберегти, щоб мати можливість дозволити собі мати його, або, можливо, у вас був ваш автомобіль протягом багатьох років; незалежно, це ваше найцінніше, і те, що абсолютно необхідно для того, щоб від А до B. Тепер уявіть, що ви виходите з продуктового магазину, або в будь-стоянки, де ви самозабутньо припаркований ваш автомобіль. Ви гуляєте і по колу, тому переконайтеся, що ви припаркувалися прямо там, але тим не менш, ви не можете знайти свій автомобіль. Почуття паніки починає рости в вас, як ви розумієте, ваш заповітний автомобіль ніде не знайти. Він був вкрадений.

Незалежно від необхідності страхування автомобілів для дорожньо-транспортних пригод є ще одна причина, можна було б її потребує. Злочини. Один з найсерйозніших загроз для південноафриканського суспільства є. В даний час існує лякаюче велика кількість людей, що йдуть в парковках, які удару з, що потопаючий почуття усвідомлення того, що їхній автомобіль був вкрадений. Якщо це станеться і у вас немає страхування автомобіля, що тоді? Як би Ви дозволити собі купити новий автомобіль без депозиту продажу старої?

На додаток до цього аспекту злочину ставлять під загрозу ваш транспортний засіб, ви повинні враховувати кількість частин механічних транспортних засобів, які були вкрадені послідовно.

Це займе хтось двадцять хвилин, щоб вкрасти ваші шини автомобіля. П’ять хвилин для ковпаків і навколо стільки ж часу, щоб вкрасти ваш автомобіль радіо. Ці, здавалося б, «малі», щоб вкрасти речі по відношенню до вашої машини, але вартість все ще буде боляче висока, особливо якщо у вас немає зайвих грошей, з якою платити.

І тим не менше, люди продовжують вести з повсякденною діяльністю свого життя, відчуваючи, що страхування автомобіля є “розкішшю”, тому що вони можуть або не можуть мати в автомобільну аварію. Це, здається, шанс, що вони готові прийняти. На жаль, шанси втрати в цьому відношенні набагато вище, – бачачи, як можна бути зі своєї кишені щодо їх транспортних засобів у ряді напрямків, будь то аварія, крадіжка автомобіля, крадіжка майна, пов’язаного з автомобіля, і навіть, моторошний, угони.
У Південній Африці, 12825 автомобілів було викрадено протягом періоду, в березні 2005 року – березень 2006 року.

12825 на рік. Раптом, шанси втратити ваш автомобіль здається набагато, набагато вище. Щоб додати ще більше жаху цієї статистики я додам важливу деталь – це тільки викрадень, які були зареєстровані серед застрахованих осіб. Істинне число набагато більш високі, ніж 12825.

На закінчення, мислення має бути змінено, що і в терміновому порядку, а, ніж у «непотрібні додаткові щомісячні витрати.”

Автотранспорт є цінним активом, дуже корисний і дуже прибутковим. Це час, щоб зрозуміти, що це не тільки хороші і чесні люди, які ідентифікують цю.