Мічіган страхування стати франчайзі національного бренду

Якщо ви вважаєте, що штату Мічіган має одне з Америки, AOS найбільш повний безвідмовної системи автострахування, він, не AOS не дивно, що вона, AOS всього, щоб ваш автомобіль застрахований тут, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль зареєстрований Державним. Для цього, автовласники тут повинні інвестувати в всеосяжним Мічіган Автострахування політики відповідно з державними законами.

Якщо ви є власником і запустити свій автомобіль або передати друзям, щоб використовувати без Мічіган страхування, ви можете прийти на багато неприємностей, якщо автомобіль потрапляє в аварію. Можна навіть нести відповідальність за позов. Крім того, якщо ви їдете без страховки, ви можете бути штраф у розмірі від $ 200 і $ 500, або навіть отримати тюремний термін протягом року, або обох.

Держава також встановлює, що власник автомобіля мають Мічіган страхуванні декількох видів, ÄîPersonal захисту травми (PIP), залишкові тілесних ушкоджень, захисту власності (PPI) і Відповідальності за шкоду власності (BI / PD) за сприяння вашої номерні знаки автомобілів. Встановлюючи безвідмовної системи, держава гарантує, що кожен автомобіліст і його родині встановлюють компенсації для себе, навіть якщо вони є постраждалою стороною.

Крім того, ці закони діють в якості подушки проти тих застрахованих осіб від судових позовів. З безвідмовної політики Мічигану страхування, тих, за кермом автомобіля або пасажирів в комусь, AOS машину, і отримують травми, а також стояти, щоб отримувати покриття. Якщо ви велосипедист чи пішохідними і отримувати травми від застрахованої особи, AOS автомобіля, а на дорозі, ви, Aore обов’язково підпадають під цю політику.

Враховуючи страховий бізнес великий і галасливий, можливо, ви теж хотіли б стати учасником у цій області, оскільки страхова компанія Мічиган. Якщо так, то відповідно до закону, ви повинні стати зареєстрованим агентом області страхування ви хочете мати справу в, а потім зробити партію страхування іспитів.

Потім вирішіть, як ви хочете, щоб налаштувати Мічіган страхової компанії, Äîwhether ви хочете бути андеррайтером в Мічиганський страхування або бути франчайзі національний бренд страхування.

Державний закон визначає, які страхові продукти можуть бути продані для клієнтів. Якщо ви вирішили стати франчайзі, ваша материнська компанія буде просити великих інвестицій. Кожна страхова компанія має свої власні відбіркові франчайзі, які не можуть бути стандартними по всій країні. Тим не менш, вони пов’язані з однією, AOS кредитної історії і певну кількість років досвіду роботи в якості агента.

Ваш наступний крок повинен зробити контакти з іншими встановленими провайдерів, які можуть спостерігатися коливання, щоб працювати з вами, так як ви не можете мати значний послужний список, щоб довести свої здібності.

Як тільки ви встановите ваші Мічіган страхової компанії, файл для включення вашої компанії з державою, отримавши на веб-сайт Мічиганського Business One Stop. Після звернення до Національного Реєстру виробників Страхування для бізнес-ліцензії управляти компанією Мічіган страхування, ви, Aore готові відкрити магазин. Для отримання додаткової допомоги, ви можете зв’язатися з Міністерством енергетики, праці та економічного зростання (делегацій) або відправити електронною поштою на ofir-info@michigan.gov.