Мічіган медичного страхування для незастрахованих дітей

Якщо це Мічиган медичного страхування для незастрахованих дітей ви думаєте про, краще всього звернутися за допомогою до держави здоров’я дітей програма страхування або SCHIP, що знаходиться у веденні Центру Medicaid і Medicare послуги. Це організація, яка робить фінансові ресурси, доступні для різних станів, які проходять різні види програм для охоплення охорони здоров’я та медичного страхування для дітей, які не застраховані.

Метою даної страховий поліс здоров’я Мічигану запропонувати державі дозвіл на медичне страхування для дітей доступні, у віці до 19 років. SCHIP план, що надаються державою, і це має свої індивідуальні параметри для своїх послуг і критеріїв відбору.

Обсяг коштів, щорічно отриманих SCHIP визначається на основі низьких доходів, а також незастрахованих дітей в Мічігані і географічних аспектів, які впливають на охорону здоров’я. Держава використовує свої кошти Мічіган медичного страхування для забезпечення медичного страхування для дітей, які не можуть бути покриті за рахунок медичного страхування в поодинці. Є певні сім’ї, які мають право на Medicaid у зв’язку з їх низьким рівнем доходів. Ті, які перевищують дохід, який потрібно для плану воліли б SCHIP.

Якщо сім’я не має права на медичне страхування в Мічигані, вони можуть підписатися на SCHIP навіть якщо члени профспілок. Правила і параметри право варіювати між державами, але в багатьох з них, незастрахованих дітей віком до 19 років та їх сім’ям заробляти близько $ 36000 на рік, вони мають право. При даному виді страхування в штаті Мічіган, ви заплатили за ваш лікарів відвідувань, госпіталізації, імунізації та візити до аварійну ділянку.

Як отримати медичну страховку в Мічигані для вашої дитини незастрахованих

Як Є мільйони дітей, які не мають страховки в США, ви повинні спробувати, щоб отримати медичну страховку для вашої дитини, так як федеральний уряд поставляється достатньо коштів для того ж. Перше, що потрібно зробити в цьому відношенні є для виклику федерального здоров’я або поліс медичного страхування для дітей. Дзвоніть їм за безкоштовним номером, або увійти в систему, щоб пройти через онлайн інструкції для подачі заявки на медичне страхування для вашого малюка. На набору номера, є різні варіанти, запропоновані в зухвалу програму. Виберіть змозі стежити за відповідними напрямами.

При виборі відповідних варіантів і надає інформацію про ваш стан та інші деталі, ви зможете слідувати вказівкам по телефону. У разі, якщо є проблеми, звертаються за допомогою до живих оператором. Якщо ви вирішили звернутися за політику медичного страхування для дітей у Мічигані по телефону, все, що вам потрібно зробити, це слідувати вказівкам оператора. Якщо на прямій лінії, ви повинні інтимних агенту, що ви зацікавлені в подачі заявки на страхування дитини у ваших держави. Нарешті, оператор буде вибирати, якщо ви маєте право на конкретний план і в цьому випадку, вам буде відправлений поштою необхідні документи для застосування.