Місце додаткової безпеки

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) несе основну відповідальність за забезпечення більшості автомобілів на наших дорогах є безпечними. Це FDA для автомобілів, але, як продуктів харчування та ліків, а тільки Випробування в точці поставки. Якщо ви не в змозі піклуватися про транспортний засіб, це ваша проблема. Так що, якщо ви йдете до safercar сайт, ви знайдете 5-зіркові рейтинги безпеки для всіх аварій та випробувань перекидання опір. NHTSA також підтримує зв’язок з виробниками, щоб вирішити, коли має бути згадує виправити конструктивні дефекти. У теорії, це дає вам захист і гарантує, що всі нові транспортні засоби, що рухаються на дорогах буде безпечно їздити. Вся ця робота офіційного тестування, звичайно, стежили страхової галузі з інтересом. Вони віддають перевагу люди на дисках в цілості автомобілів. Таким чином, ставки страхових внесків ретельно узгоджувати безпеки результати випробувань від NHTSA. Якщо ви купуєте невеликий автомобіль, який, швидше за все, деформації при ударі і заманити вас у пастку всередині, це означає більше претензій для водія і пасажира травми. Так само, якщо ви їдете щось призначено деформації при ударі поглинати енергію від аварії і так захистити ті, всередині, це, ймовірно, означає, що ваш автомобіль буде нерентабельною для ремонту – знову те, що робить претензії дорожче. По суті, страховики воліють не до краху. Але якщо є не уникнути, у вас не повинно бути за кермом те, що захищає вас і чинить опір пошкоджень.

При встановленні ціни, страховики припускають, що Ви не змінили основної специфікації транспортного засобу. Але якщо ви вкласти трохи грошей і зробити ваш автомобіль безпечніше, ви можете заробити знижки. Хоча це крайній приклад, слід зазначити резервних камер. NHTSA повідомляє в середньому про 290 загиблих і 18 000 травм на рік, коли водії тому на дітей і літніх людей. Там є пропозиція, щоб змусити всіх виробників встановлюють камери з 2014 і далі. Є сліпі зони навколо автомобіля і краще Місце дзеркал або камер знижує ризик Ви зіткнетеся з іншими транспортними засобами, стовпи, стовпи і людей. В даний час це не може претендувати на знижку, але це може бути гарною ідеєю. Більшість транспортних засобів тепер поставляються з антиблокувальною системою гальм і подушками безпеки в стандартній комплектації. Ці як право на знижки тому переконайтеся, що ви отримуєте їх. Якщо вам підходить автоматична ременів безпеки це винагороджені, як і будь-які заходи щодо поліпшення безпеки. Всі кроки, щоб зменшити ризик ваш автомобіль буде вкрадений або, у разі його крадіжки, дозволяють поліції, щоб відновити його, запрацює знижкою. LoJack має 90% швидкість відновлення. Страховики подобається.

Все, що ви плануєте, погляньте на запитальник завершення, щоб отримати авто страхування котирування. Це дає вам перша вказівка ​​на знижки. Якщо у вас є котирування, поговорити з компаній, що пропонують низькі ціни і переконатися, що вони порадять, що ще, щоб відповідати. Не приймайте Автострахування Котирування як вирізані в камені. Коли ви говорите з людьми, ви часто будете дізнатися більше про дисконтної політики і заощадити гроші.