Міссурі медичного страхування стає доступним

Якщо ви є жителем Міссурі і виникли проблеми розміщення правильний вид страхування здоров’я Міссурі, прийшов час ви подивіться вгору MHIP – Міссурі медичного страхування басейн. У випадку, якщо ви хочете знати, що MHIP або Міссурі медичного страхування басейн є, це певний вид Міссурі програма медичного страхування, яка була розроблена з метою надання допомоги з жителів штату для пошуку кращий і найдоступніший здоров’я або медичні страхові програми. MHIP програми є також те, що допомагає тим, хто не покриваються і не відповідають вимогам під будь-який тип здоров’я або медичного страхування.

Характеристика страхової MHIP здоров’я Міссурі полягає в наданні доступних тарифів на амбулаторно, а також стаціонарна стаціонарної допомоги, крім догляду за догляд лікаря, за умови, іншими медичними професійними кадрами, рівень охоплення населення відпускаються за рецептом ліків, а також спеціальних матеріалів і медичних послуг .

Хто є спонсором страховий пул здоров’я Міссурі?

MHIP перебували в експлуатації в 1991 році, зі схвалення Генеральної Асамблеї держави. Страхування здоров’я Міссурі Басейн працює відповідно до правил Міссурі Генеральної Асамблеї. Тим не менш, MHIP регулюється відповідно до норм Blue Cross Blue Shield держави і Канзас-Сіті Blue Cross Blue Shield.

Чи маєте ви право на MHIP?

Для того, щоб визначити, чи є ви право на страховий пул здоров’я Міссурі, слід зазначити, що MHIP є страховий план, який може бути використаний всіма жителями Міссурі, на основі того, вони мають право на плані. Однак, якщо ви є резидентом держави, і є вже існуючі медичні умови, це буде важко знайти страхову медичну компанію, яка готова продати їх будь-який конкретний поліс страхування здоров’я. У такій ситуації, ви можете бути зацікавлені в страховий пул здоров’я Міссурі просто тому, що той факт, що в той час як там може бути кілька положень на попередньо існуючі медичні умови, MHIP політику відмови від дозволу їх в особливих ситуаціях.

Якщо ви живете в штаті Міссурі і не мають право на страховий пул охорони здоров’я штату Міссурі, ви можете отримати доступ до інших типів медичного страхування планів, а також програм, як спонсорованих державою планів медичного страхування, регулярні плани медичного страхування в штаті Міссурі, кобра, Medicare і Medicaid. У разі, якщо страхова MHIP планів в галузі охорони здоров’я виплачено 1 мільйон доларів витрат на охорону здоров’я з кимось, вони можуть перевищити права марку.

Ну, справа може бути однаковим для тих мешканців штату Міссурі які не можуть претендувати на різні види медичних або програм медичного страхування у зв’язку з алкоголізмом і токсикоманією. Для запитів або додаткову інформацію про страхування здоров’я Міссурі Басейн MHIP або, найкраще, щоб контактувати з Департаментом державної страхової. Ви навіть можете перевірити на офіційному веб-сайті MHIP для довідок.