Міні-Кобра “може врятувати користь для здоров’я багатьох Майкл Вітеза

Піт Giunta, 53, з West Chester, втратив роботу озеленення в грудні, і тепер він розвалюється через тріщини в області медико-страхового покриття, як і мільйони американців.

Але законопроект, як очікується, пройде в будь-який день в законодавчому органі штату Пенсільванія могли б допомогти йому зберегти своє страхування, разом з тисячами жителів Пенсільванії, хто втратив роботу в останній час з малим бізнесом.

«Без цього законодавства”, Giunta сказав: “ми можемо втратити будинок.”

Giunta працював 25 років для принтера і був звільнений у віці 50 років. Він працював три роки, ландшафтний дизайнер, перш ніж знову звільнили.

Giunta була у відділення невідкладної допомоги в чотири рази з листопада на проблеми з шлунком – і потребує медичне страхування.

Його роботодавець погодився зберегти охоплення Giunta через березні. Але коли Giunta застосовується розширити, що охоплення COBRA, йому було відмовлено.

COBRA є федеральний закон, який дозволяє працівникам, які втратили робочі місця, щоб продовжити на план свого колишнього роботодавця на термін до 18 місяців.

Але COBRA відноситься тільки до компаній з 20 або більше працівників. Компанія Giunta мала 12 робочих, так COBRA був не варіант.

Офіс губернатора каже 25 відсотків жителів Пенсільванії зайняті в приватному секторі працюють для компаній, що мають від двох до 19 співробітників.

Сорок держав, в тому числі Нью-Джерсі, пройшли так звані “міні-Кобра” законодавства, яке поширюється COBRA вигоди для малого бізнесу.

але не Пенсільванії.

Поки що ні.

Це питання особливо важливе в даний час через положення нещодавно прийнятого федерального пакету стимулів, що робить покриття COBRA надзвичайно привабливим.

За старим COBRA, співробітник, який втратив роботу може тривати за планом його екс-роботодавця, але повинні були платити 100 відсотків від страхової премії. Це, як правило, настільки дорогі, що менше 10 відсотків співробітників, які мають право підписав.

З пакет стимулів, федеральний уряд буде платити 65 відсотків премії COBRA протягом дев’яти місяців. Так що якщо Пенсільванії передає свій міні-COBRA законом, працівники, як Giunta могли продовжувати свої переваги для 35 центів на долар.

Giunta сказав, що якщо законодавство проходить, він міг продовжувати свою охоплення через свого колишнього роботодавця всього за $ 180 на місяць – набагато краще, ніж все, що він міг придбати як особистість.

Майже 30 тисяч жителів Пенсільванії, який працював для малого бізнесу втратили роботу з початку рецесії, йдеться в прес-канцелярії губернатора реформи охорони здоров’я.

Розширення програми для малого бізнесу не буде коштувати Пенсільванії будь-які гроші. Федеральний уряд візьме на себе витрати.

Невеликі компанії також не заплатив би більше, але вони могли бачити більше хворих людей підписавшись на їх плани в галузі охорони здоров’я через COBRA, і що може підняти їх премій здоров’я з плином часу.

Міні-COBRA закон, прийнятий Сенатом і Палатою минулого місяця. Державний член палати представників Ентоні М. Де Лука (Д., Allegheny), голова комітету Страховий Дім, пообіцяв, що невеликі відмінності між Палатою представників і Сенатом версії буде вирішено швидко і, що законопроект буде на столі губернатора до середині травня .

«Це має статися, і ми були б дуже нерозумно не дбаємо про наших працівників”, сказав Де Лука.

Сенат Банківські та страхові комітет планує розглянути версії Будинки, майже ідентична версії Сенату, сьогодні.

Працівники, які втратили роботу в період з 1 вересня 2008 року по 31 грудня 2009 року, матимуть право на отримання субсидії COBRA.

Існує один поворот у ситуації Giunta автора.

Він гей і живе зі своїм партнером 14 років, Роб Minutola, 54.

Minutola є драйвером для молочних Розенбергер автора. Він отримує користь для здоров’я через свого роботодавця. Якби він був одружений, його дружина буде мати право на отримання посібників. Giunta немає.

Закон в Пенсільванії не вимагають від підприємств, приносять користь для вітчизняних партнерів. Представник Розенбергер сказав, що це була політика компанії, приносять користь тільки подружжя і дітей.

За словами Лінна Цейтлін емісійних цінних Прихильники Пенсільванії, некомерційною правозахисної групи, всі 27 зі списку Fortune 500 компаній, розташованих в Пенсільванії пропонують вітчизняний партнера вигоди, але і багато інших компаній не роблять.

“Якби Пенсільванії приймаємо внутрішні-партнерські відносини,” Giunta сказав: “Я не був би з цією проблемою взагалі.”