Міннесота порушення форми

Міннесота, затамувавши подих, як SF 118, Міннесоті закон про охорону здоров’я, переходить свій шлях через законодавчі збори штату. Останні новини в тому, що 10 лютого він був прийнятий Сенатом торгівлі і захисту прав споживачів Комітету. Це доводить його до будинку 25 лютого. Чому це порушення форми? Ну, ми повинні повернутися в 1991, щоб знайти першу єдиного платника рахунку. Незважаючи на неодноразові спроби, він ніколи раніше не зробив його з Сенату. Цей прорив пропонує реформу охорони здоров’я, безумовно, на столі в цьому році, а не тільки в Міннесоті, але по всій Америці. Якщо ви слухаєте GOP, все, що рухається від страхування, передбачені для комерційних компаній є еквівалентом створення комуністичної держави на території США. Тим не менш, SF 118 зробить штаті Міннесота єдиним постачальником страхування. Це те, що радикал. Він усунув би всі плани в галузі охорони здоров’я написана приватним компаніям для використання в державі.

Що Америці зробити з цього? Ну є нові дані виборчих доступні. Він виходить зі спільного частина дослідження КОС і Нью-Йорк Таймс, чи дійсно Америка хоче національному плані здоров’я. Як нова адміністрація президента Обами займає кермо влади, можливо, це не повинно нас дивувати, що 59% опитаних говорять, що вони хочуть національну програму для покриття деяких або у всіх частинах цієї догляду Heath. Цифри розпадаються на 49% на користь кришки для всіх пов’язаних зі здоров’ям проблем і 10% говорять, що національний план повинен охоплювати тільки невідкладної допомоги. Просто тридцять два відсотки думали, що страхування має бути виключною прерогативою приватних компаній. Це контрастує досить істотно опитування, проведеного в 1979 році яка задала ті ж питання. Тридцять років тому, сорок вісім відсотків думав, приватні компанії повинні обробляти всі пов’язані зі здоров’ям страхування, дванадцять відсотків вважають, національний план повинен охоплювати тільки надзвичайні ситуації, двадцять вісім відсотків хотіли національних кришки для всіх надання медико-санітарної допомоги, а інші не висловивши ні одна фірма думку .

Політичний ландшафт був неухильно рухається від простих чорно-білих політиці. Сучасні американці готові прийняти необхідність змін, хоча політика може бути більш лівою, ніж правою. Чому це відбувається? Ну, останні новини за темпами медичного страхування є те, що вони ростуть швидше, ніж інфляція за останні п’ять років. Те, що раніше було легко доступним для більшості синіх комірців та середнього класу американців, в даний час недоступною для більшості. Навіть великі плани в галузі охорони здоров’я, пропоновані роботодавцями напружують бюджет, так як рецесія дійсно починає кусатися. Оскільки все більше втрачають свої робочі місця і залежить від COBRA, перспектива життя без медичної страховки повільно занурюється дюйма Це робить хід SF 118 так важливо. Якщо цей законопроект буде прийнятий як закон, це дасть випробувального стенду для виду надання медичної мав у Європі та багатьох інших частинах світу. Якщо виявиться прийнятною на землі, він, ймовірно, поширився на всі сині держави і, можливо, навіть деякі з червоного. Тепер, коли дійсно було зламати стереотипи!