Мінлива універсальної життя політика

Мінлива універсальної життя є універсальною політики, яка підходить для багатьох різних людей. Це ціле життя політику, яка відрізняється від життя в цілому істотно. Ті, хто знайомі з перевагами, які надаються все життя мати хороший старт на шляху до розуміння універсальних змінних життя. Нижче наводиться короткий опис, який допоможе принести як люди до певної точки розуміння.

Мінлива універсальне посібник

Як і все життя, ця політика пропонує цілу життя охоплення. Це просто означає, що єдина політика може охоплювати і того ж людини протягом усього їхнього життя. Це неможливо з деякими іншими політиками. Це важлива відмінність, яку слід враховувати при оцінці вартості. Політика пари Standard Insurance з опцією вартість. Вартість Грошові кошти в основному, коли премій, які виплачуються в ведуться в політику як грошової вартості. Як і в більшості інших політик вартість страхування є потенціал зростання вартості понад суми, яка була виплачена дюйма

Подібність між змінними життя і все життя в основному зупинятися на досягнутому. Премії та покриття, яке поставляється є одними з основних відмінностей.

премій

Один з варіантів, які встановлюють змінну загальна життя як універсальна політика є потенційне зміна премії, яка виплачується після діє політика. Це те, що є нечуваним у деякі політики. Результатом є те, що політики можуть бути введені в коли є менша кількість визначеності відносно прибутку та інші фактори, які визначають відповідний витрат. Політика власник може збільшити премію, яку вони платять, коли вони побажають. Точно так само, якщо вони відчувають фінансові труднощі, вони можуть зменшити премії. Ці зміни можуть бути зроблені з будь-якої причини, відповідно з обумовленим в політику, що вони уклали.

охоплення

Покриття ще один аспект політики, яка може бути змінена в ході змінної універсальної політики. Це не у випадку з деякими іншими страхових полісів. Зазвичай премія, сплачена і обхвату, яка надається безпосередньо пов’язані. Якщо власник вибирає політику, щоб зменшити їх охоплення їх премії, як правило, знижується. Якщо власник хоче мати більше охоплення премія буде збільшуватися. Це є важливим чинником, але він безпосередньо не обмежує універсальність цих варіантів.

повертається

Зростання, який користується підлягає зміні від політики до політики і від компанії до компанії. Це те, що зазвичай можуть бути досліджені до початку політики. Це гарна ідея, так як вартість цього типу політики, як правило, вище, ніж вартість терміну страхування життя. У деяких випадках норма прибутковості може бути порівнянна з інвестування на відкритому ринку. Це реалізується за допомогою того, що страхова компанія розміщує гроші в кілька облікових записів і гроші потім зазвичай використовується для покупки акцій або інших активів.

основний момент

Якщо ви роздумуєте про покупку поліса страхування життя з функцією вартість розглянути змінної універсального страхування. У випадках зниженої фінансової стабільності мінлива Опції можуть дозволити власникові підтримувати політику в активній ємності.