Мінлива дешеве страхування життя – це кращий Бургейн

При покупці змінної дешеве страхування життя, мати на увазі, що ви працюєте марафон, а не гонка. Не загрузнути з результатами бичачому ринку, і ніколи не панікувати з приводу результатів ведмежого ринку. Розробка далекого зору, і знати, особистого темпераменту інвестицій. Для цього активний інвестор, мінлива життя надає шанс ряд інвестиційних ходів.

Якщо, протягом тривалого часу ви можете середньому п’ятнадцять відсотків з’єднання на свої власні гроші, незалежно від того, де ви інвестуєте, ви повинні думати про себе дуже пощастило. Маючи це на увазі, це моя особиста думка, що 15% сполуки є максимальним інтересом слід припускати, що різні інвестиційний рахунок може забезпечити.

Премій за змінної дешеве страхування життя, як і для традиційних цілому і градуювальних життя премії і чутливі до процентних ставок все життя, знаходяться на одному рівні, вони без причини increase.For мінлива життя, як і для традиційних цілому і градуювальних життя премії і чутливі до процентних ставок цілому життя, відмова від премії у разі повної втрати працездатності відмовляється від усієї премії. Нові гроші, у розмірі премії, поміщається в окремий інвестиційний рахунок так само, як при тому, що премії були виплачені. Приблизно двадцять п’ять відсотків всіх універсальні продукти життя тепер також пропонують відмови від права на преміум-функції не тільки на смертність обвинувачення, а й про плановані премії. У минулому, універсальні життєві плани тільки відмовилася від звинувачень і смертності ніяких нових грошей не був доданий до резерву (грошової оцінки).

Майте на увазі, що всі змінні життя політики написано, повинно відповідати визначенню тести страхування життя і можуть бути принципи оподаткування зняття або скорочення вигод. Страховий план опублікований або після червня 2010 року, повинні відповідати семи щорічних-преміум-платежів тест для того, щоб кредит не вважається оподатковуваного події.

Підтримуйте ваше початкове заяву Леджера на файл з вашого страхового поліса. Слід сподіватися, що страхова компанія буде вказати в заяві, що Леджер на її думку, заява Леджер відповідає визначенню тести страхування життя і сім на рік-платежів Premium-тест.

Традиційні все життя надає деякі зручності, особливо коли оплачений дивідендів доповнень вершника використовується, але не так багато гнучкості як універсальний життя. Сплачений дивідендів доповнень вершника, а також накопичення відкладень (окремі гроші, крім фактичного через премію на страховому полісі) під відсотки, також поставляє з нагоди втрати годувальника. Вершник вміщує великі суми грошей.

Він може бути використаний для зменшення премії високооплачуваною періоду, дозволяючи більше грошей на зберігання, крім регулярної премії. Ще однією перевагою є те, що вона може бути використана жінками, які хотіли б платити ті ж, як і чоловіки, щоб збільшити запас своєї політики. Використання даного вершника залежить від семи щорічних преміум-платежів тест на поліси, видані не раніше червня 2010 року.

Відмова від премії у разі повної втрати працездатності, як і у випадку чутливі до процентних ставок все життя і змінного життя, відмовляється від усієї премії. Вартість і дивіденди нараховуються як якби премії були виплачені. Приблизно 25 відсотків усіх універсальні продукти життя тепер пропонують відмови від права на преміум-функції не тільки на смертність звинувачення, але і від “планової премії.” У минулому, загальна життя планує відмовитися тільки звинувачення смертності, а жодних нових грошей не було додано у запас. Для порівняння дешеві котирування страхування життя, відвідайте ezcheaplifeinsurance.com