Молодий дискваліфікований драйверів зростання витрат на страхування автомобіля для всіх.

До 73000 початківців дискваліфікований могли б незаконно повернувся до водіння протягом останніх 10 років говорить нещодавно опублікованій доповіді.

З нового закону водіїв був введений в 1997 році, 160 000 початківців водіїв були заборонені – і вісім з десяти з них у віці до 24. Цей закон автоматично скасовує ліцензії водіїв після того як вони отримали 6 або більше штрафних очок на їх ліцензії протягом перших двох років після проходження ними іспиту з водіння. Дивно те, що уряд цифри показують, що з цих драйверів, тільки близько 50% з них згодом повторений і здали іспит з водіння.

Є побоювання, що багато з цих водіїв спокійно повернувся до водіння незаконно без ліцензії. І досвід показує, що тих, хто їздить без ліцензії також досить імовірно, будуть їздити без дорожній податок або страхування автомобіля. І саме ця категорія водіїв, які мають коефіцієнт аварійності. Вони мають більш і більш серйозним нещасним випадкам, ніж будь-який інший драйверів.

Хто закінчує платити за ці нещасні? Законослухняні водії! Два мільйони водіїв, як вважається, на наших дорогах без страховки. У середньому щомісячна премія, £ 30 коштував в систему, щоб платити за ДТП за участю незастрахованих водіїв. Так що можете не сумніватися, законослухняні водії платити за руйнування, викликані незастрахованих водіїв.

Ці висновки мають так проблемних міністри уряду, що вони ввели в дію огляд того, як закон працює. Він майже впевнений, що зміни будуть внесені до закону, щоб заткнути лазівки і впроваджувати нові ідеї для заохочення початківців водіїв до безпечного водіння і в рамках закону.

У 2006 році середній розмір штрафу за водіння без ліцензії склала £ 71 але маючи на увазі, що вартість приймаючи іспит з водіння у вечірній час або у вихідні дні, становить £ 67, штрафи дивно низькою. Додайте до цього, що багато з цих драйверів уникають дорожній податок і страхування автомобіля.

Звичайно, штрафи і рівень виявлення повинна бути збільшена. Дискваліфіковане водії не можуть бути ідентифіковані камери контролю швидкості і, якщо вони за кермом зазвичай малоймовірно, що вони будуть привертати увагу ДАІ.

Driving Standards Agency вважає, що закон не працює, як передбачалося. Коли вона була введена, новий Закон Драйвери була розроблена для сприяння безпечного і відповідального початківців водіїв віст, вони набувають досвіду на дорозі.

Департамент транспорту визнати це висловлювання “уряду вжити безпеки питання, пов’язані з початківцями водіями дуже серйозно. Ми вже оголосили про фундаментальні робіт з капітального ремонту існуючих тестування та навчання. Там немає абсолютно ніякого виправдання для людей, керувати без дійсної ліцензії “.

Ми згодні, але слова на папері чудово, тільки якщо резервна копія з більш високою рівень виявлення і набагато більш високі штрафи і покарання за тих, хто опинився порушуючи. Ми підозрюємо, що уряд буде здійснювати зміни в закон, але у нас є впевненість, що мало необхідної підтримки з боку поліції і судових органів буде слідувати. Тому, будь ласка, не очікують скорочення у вашому страхування автомобіля!

автомобіль-страхування-beetle.co.uk є фахівцем в галузі страхування автомобілів пропонують фантастичні пропозиції і по-справжньому вражає інформації оточуючих страхування. Не забудьте відвідати наш сайт, www.car-страхування-beetle.co.uk.