Молодий автомобілів осіб Страхування – як заощадити на премії

Купівля молодий автомобілів осіб страхування для водіїв 24 років можуть бути проблемою, якщо метою є отримання недорогого страхування автомобілів. Щомісячні платежі 50% -60% вище, ніж зазвичай, не було б незвично в цій групі молодих водіїв. Справа в тому, що водії шістнадцять років, швидше за все, потрапляють у ДТП в шість разів більше, ніж водій в 30 плюс вікова група виробляє вищими ставками. Чим вище потенціал аварії тенденції підлітків йти на більший ризик: водіння швидше, ніж обмеження швидкості, говорять по стільниковим телефонам, текстових повідомлень під час водіння, і водіння в нетверезому стані. Зіткнувшись з цими фактами і тенденціями, тепер ми можемо подивитися на ідеї для зниження премій для молодих страхування автомобіля чоловік. Деякі з таких областей зажадає дій перед новим драйвером навіть право водити машину.

Батько повинен подавати хороший приклад – гарний запис водіння по новим драйвером повинна бути встановлена ​​з самого початку. Один зі способів зробити це, щоб піддаватися впливу батьків, хто їздить безпечно.

Освіта водія – Завершення освіти класу водія може призвести до знижки в районі 5-15%. Було б доцільно планувати заздалегідь, зв’язавшись з потенційним носієм, щоб побачити, якщо є конкретна програма навчання водінню, які вироблятимуть найбільших знижкою.

Підтримувати хороший бал у школі – тому що студенти, які отримують хороші оцінки є статистично безпечні водії, знижки 3-10% може бути отримана. 3,0 балів це те, що страхові компанії шукати.

Увімкніть ваше підлітка на вашу політику – якщо ви, як батько мають прийнятну запис водіння, поклавши молодий водій на вашій політиці повинні генерувати заощадження.

Виберіть автомобіль з розумом – для скорочення розгляд безпеки і можливості автомобіля і краш-тест. Само собою зрозуміло, хороший твердий старий автомобіль буде домогтися зниження премій. Ваша страхова компанія може направити вас в правильному напрямку для автомобілів, які будуть впливати на премії.

Державних обмежень і керівних принципів необхідно враховувати – Багато держав обмеження на рух для нових ліцензованих драйвер, який зменшується з плином часу. Очевидно, що і батько і нових ліцензованих водій повинен бути в курсі цих. Крім того, постачальники молоді страхування автомобіля особи можуть запропонувати знижки на страхові внески, пов’язані з цими обмеженнями. Дозвіл нового драйвера повинні бути застраховані за водіння тільки один конкретний автомобіль в сім’ї є прикладом.

Безпечно керувати автомобілем – новий драйвер може дорого заплатити більш високі страхові внески протягом 5-7 років для одного рухомого порушення або аварії.

Відкладіть водіння протягом року або двох – Спробуйте не чекати, поки 17 або 18, наприклад, щоб заощадити на премії

Інтернет покупки страхування забезпечує більш низькі премії – Економія до 15% може бути реалізована при купівлі в Інтернеті, де ви маєте справу безпосередньо з компанією, а не через страхового агента

Оцінити кількість котирувань – Деякі перевізники можуть дивитися на молодих водіїв по-різному. Варто порівняти.

Безпаперової Розрахунки і платежі – Подивіться на заощадження, коли білінг і преміум виплати проводяться в електронному вигляді.

Так що завершує наш огляд – одинадцять областей для розгляду для отримання недорогого страхування автомобіля для молодих людей. Обоє батьків і молодий водій повинні дивитися на все це, так як вони вимагають входу з обох сторін. Огляд пропозицій в сукупності мають привести до молодих автомобілів осіб страхових внесків, яка зменшує при збереженні адекватної захисту від ризиків.