Може бути, ви можете дозволити собі медичну страховку

Як агент медичного страхування, я називаю багатьох потенційних клієнтів і чув те ж саме! Вони кажуть мені, що вони вже говорив з страховий агент, знаєте, скільки медичного страхування буде коштувати їм, і скажіть мені, що вони дуже шкода, але вони просто не можуть дозволити собі рахунок! Коли я запитую їх, скільки агент цитує їх, я вважаю, що їм дали ціну оцінки два або три рази більше, ніж моє початкове пропозицію.

Чому це відбувається? Ну, я можу придумати безліч причин, чому агенти б спокуса продати найдорожчі плани можливо, але я також знаю, що агенти воліли б зробити менше, ніж відсутність продажу продажу на всіх! Я думаю, що ціна котирування мають більше спільного з очікуваннями клієнта, ніж жадібність агента.

Багато клієнтів починають свій власний бізнес після декількох років в корпоративному середовищі, і вони були використані для групи план, який охоплює майже будь-яке медичне обслуговування з дуже слабкий доплати. Багато клієнтів просто не знають, наскільки їх старої компанії сприяв комплексний план, як, що і коли вони цитують invididual медичного страхування вони отримують шок!

Справа в тому, окремі цитати медичного страхування, як правило, дешевше, ніж група плану для однієї людини або сім’ї! Це тому, що компанія може гарантувати кожній людині за планом, і не прив’язані до контракту, щоб взяти всіх.

Я перший, хто визнає, що медичне страхування займає великий шматок з бюджету, але шляхом обрізки деяких послуг та підтримання інших, можу підігнати дуже задовільний план медичного страхування з дуже недорогою ціною.

Якщо ваша сім’я не відвідують лікаря більше, ніж пару раз на рік, я хотів би почати з питання моїм клієнтам розглянути питання про ліквідацію доплати лікаря. Якщо ви платите $ 30 доплати за візит $ 100 лікаря, то ви зекономили $ 70. Проте, особливістю доплати страховий поліс часто додає 25% до страхової премії здоров’я! Для сім’ї з чотирьох осіб, це може означати, що ви платите $ 100 або більше, щоб заощадити $ 70! Крім того, більшість планів медичного страхування зареєструвати вас у мережі, так що ваш рахунок $ 100 лікаря може бути зменшена на 40 – 60% навіть без доплати.

Іншим аспектом є Вашої франшизи. Ви, напевно, не може дозволити собі $ 500 франшизи, що ваш старий план групи був, але, що за рахунок підвищення до $ 1500 – $ 2500, ви помітите різке зниження вашого щомісячного рахунку медичного страхування! Якщо можливо, постарайтеся, щоб зберегти деякі з diffence у разі у вас є в Сенат США законопроект лікарню.

Але навіть якщо ви можете дозволити собі тільки $ 5000 лікарню франшиза, і ви дійсно не мають 5K, щоб заощадити, ви дійсно не повинні бути зацікавлені. Страхові картки встановлює вашої платоспроможності в лікарню, і ви не буде запропоновано виписати чек перед обслуговуванням. Вам буде надіслано законопроект, і може пропрацювати план платежів за своїм здоров’ям проблема не буде вирішена. Коли ви збалансувати liklihood перебування в лікарні проти заощадити сотні доларів кожен місяць, більшість сімей буде вийти вперед з більш високим податком.

Аварія плани та страхування критичних захворювань може бути низькою форми вартість страхового покриття, які допоможуть вам обрізати рахунки, якщо у вас є основною проблемою охорони здоров’я.

Я думаю, що це більш важливо, щоб переконатися, що ваш поліс медичного страхування носить комплексний характер, і буде охоплювати дорогих медичних послуг, а не турбуватися про великі франшизи. Перед тим, як придбати поліс для вашої родини, дізнатися, як він буде обробляти лікування раку, пересадки органів, і з міста надзвичайних ситуацій!

Пам’ятайте, що ви купуєте медичну страховку для захисту Вашого здоров’я та майна у випадку дуже серйозної хвороби, а не для покриття $ 12 пляшки антибіотиків. Якщо незначні віруси були єдиною проблемою в області охорони здоров’я ми ризикнули, ніхто не буде турбуватися про медичне страхування на всіх!