Могли б Мої стоматологічна страховка покривати цей захист

Якщо косметична процедура готується, як це могло б сприяти благополуччю людини або б запобігти кризі в довгостроковій перспективі, вони могли б бути приємно, щоб приховати це, хоча ви в значній мірі повинні схрестити пальці, так як ці примірники значно незвично.

Стоматологічний імплантат забезпечення призначений для покриття швидкість отримання зубних імплантатів встановити у вашій щелепи, щоб зайняти місце зубами, які були втрачені через невдачі або зуб корозії. Коли ви втрачаєте постійних, зрілих зубів, є не багато, що можна зробити, щоб змінити його, залишаючи вам можливість проведення за часом відсутня зуб або чекати, поки ви можете отримати комплект підроблених зуби завершена для вас . Іноді зуби може бути знову, якщо він вибуває з гри внаслідок аварії і визнані в достатню кількість часу на стоматолога. Найчастіше, чому не зуб більше немає.

Зубний імплантат являє собою інсценування корінь зуба, який прикріплений до вашої щелепи, а потім криті підроблені зуб або підключено до мосту, якщо є більше, ніж один. Вони не покладаються на інших ваших зубів для підтримки, як вони насправді “імплантовані” в ясна і кістка щелепи, даючи вам природний вигляд. , Коли ваш рот зажив від лікування, ви забудете, що заміни зуба не той, який ви виросли. Зубні імплантати є можливість мости та протези, хоча вони дорогі.

Якщо ваш зубний кришка пропонує покриття для імплантатів, вона, цілком можливо, з умовою, що ви повинні мати при собі поліс протягом певного періоду часу, перш ніж він буде охоплювати цього лікування. Крім цього, ви, можливо, доведеться бути вільним від раніше існуючих умов для того, щоб їх для оплати витрат імплантатів. Ви хочете бути дуже добре знайомі з поточним планом страхування, перш ніж погодитися влаштувати стоматологічної імплантації. Ви не повинні бути частиною шляху в ході курсу дій, думаючи, що ваша страховка компенсацію мені за це, коли насправді все, вони не повинні.

Крім того, стоматологічні імплантати зазвичай вважається косметичної хірургії, якщо немає пом’якшувальних стан справ, які потребують лікування. Гнітюче істинність цього є те, що воно було підтверджено, що імплантати краще для вашого загального стану здоров’я, але відшкодування моніторингових агентств ваш план не розуміють його таким чином. Вони люблять краще, що ви йдете з менш дорогими результаті, навіть якщо ви вилетів або вибив зуб, який не може бути врятована.

Стоматологічна забезпечення найчастіше не відображається основна стоматологічне обслуговування. Кілька стоматологічних плани поставляти обмежені вигоди для ортодонтичного лікування, такі як фігурні дужки. Вініри регулярно вважається додатковим косметичне лікування можу оцінити на вершині $ 1000 і не підпадають в більшості стоматологічних плани забезпечення.

Із зростанням вартості відвідування стоматолога, багато людей борються з рішенням або не платити за стоматологічну страховку. Якщо ви роздумуєте про покупку зубної відшкодування шляхом свого роботодавця або в якості індивідуального, будьте впевнені, заглянути в численні різні політики і являють запити, що стосуються пунктів перераховані нижче. Ця інформація може допомогти вам, щоб піти на найбільш підходящий план стоматологічного кришкою до підписання за пунктирною лінії.

З року в рік верхня межа найбільш касовою, що стоматологічні політики повинні дати впевненість всередині одного повного року. Дванадцять на місяць верхня межа б багаторазово поновлюватися щороку. Якщо у Вас є невикористовувані пільги, вони не могли перекинутися. Більшість стоматологічних страхових компаній дозволяють середньорічний максимум $ 1000.

Один з найбільш повсякденних питань пацієнти з посиланням на вінірів ламінату: була б моя Кришка корпусу, цей курс дій? не відповідь, як правило, немає. Це відноситься і до рішучості дуже майже кожен альтернативний вибір косметичних стоматології, таких як відбілювання зубів, зубні імплантати і т.д.

Стоматологічна кришки вважається включити ваші загальні вимоги стоматології і в деяких випадках за рахунок поліпшення стоматологічних плани вони могли захистити ортодонтії та процедури, які повинні бути завершені для стоматологічних причин здоров’я не візуальної або косметичних причин. Процедури, такі як порцелянові вініри і зубні імплантати, як правило, називають необов’язкових процедур паралельно збільшення грудей або ліпосакція. Враховуючи, що вони носять добровільний характер, страхування не є реальною альтернативою і якщо стоматолог Визначення системного розмістити вінірів або косметичні процедури стоматології стоматологічного через відшкодування ви повинні бути виключно пильними ви не скоєнні страхового шахрайства.