Миттєве домовласників страхування кошторис для власників квартири

Кондо власники повинні страхування житла, але це інший тип політики. При пошуку миттєвий страхування домовласників котирування онлайн і ввести вас поштовий індекс, щоб перейти до наступної частини процесу, одне з питань, відноситься до типу будинку у вас є – окремо, дуплексу, квартири і т.д. При натисканні квартири, у вас буде інший набір питань, відповісти щодо особливостей вашого будинку і покриття вам потрібно.

Існують три типи політики, для яких ви можете запросити миттєве будинку страхування котирування для кондомініумів. Першим є все-покриття ризиків, що означає, що ви будете мати страхування житла, що страхують своє майно за ризики, зазначені в політиці. Те, що більшість власників квартири не розуміють, про тип будинку власника страхового поліса вони потребують того, що поліс не покриває збитки, понесені у зовнішніх стінах. Це здійснюється в рамках страхового поліса кондомініуму корпорації.

Інший тип поліса страхування квартири будинку, для яких ви можете запросити моментальну кошторис страховка домовласника є той, в якому ви назвали небезпеки, які можуть відрізнятися від тих, в політиці всі ризики. Якщо ваш район схильний повеней, наприклад, ви можете мати цю небезпеку названа на вашої політики. Ви можете мати дорогі частини електронного обладнання, для якого вам потрібно страхування від ударів блискавки або стрибків напруги. Якщо це так, то вам потрібно мати це зазначено в політиці.

У стандартному, миттєвий, дешеве страхування цитатою домовласник, ваша страховка буде для Реальна вартість вашого майна. Це означає, що якщо інтер’єр вашого будинку підтримує збитки, ви будете отримувати грошову вартість вашого майна, і це буде, що підлягають амортизації. Якщо у вас є меблі, які ви придбали кілька років тому, ви не будете отримувати достатньо грошей, щоб замінити його за сьогоднішніми цінами. Ви повинні переконатися, що політика страхування житла ви вирішили придбати має відновної вартості ваших речей так, що ви зрозумієте, достатньо від страхового відшкодування, щоб замінити всі ваші речі.

Ви можете мати покриття для окремих приватної структури на вашій власності, включених в одну мить домовласників страхування кошторис для власників квартири. Це буде ставитися до окремого гаражі або під навісом. Тим не менше, політика страхування житла не буде забезпечити покриття для всього, що ви, що зберігається всередині окремих структури, наприклад, в автомобілі або снігоході. Ці предмети повинні у кожного є свої окремі страхові поліси.

Одна річ, яку ви повинні переконатися, що включена в ваш миттєвий або безкоштовні котирування страхування житла є вартість платити за інші місця розміщення, якщо ви не в змозі жити у вашому будинку під час ремонту ведуться. Без цього пункту в будь страховий поліс будинку, це може коштувати вам багато грошей, щоб залишитися в готелі протягом декількох тижнів або зняти квартиру, якщо збиток для вашої квартири обширні і буде потрібно якийсь час, щоб закінчити. Більшість домашніх страхових полісів мають обмеження на кількість витрат, що покриваються за цією статтею.

Особисте страхування цивільної відповідальності також має важливе значення в домашньому страхування для власників квартири. Якщо ви випадково завдати шкоди майну іншого, наприклад, з повінню з зламаною труби води, яка проходить в квартиру по сусідству, особисті страхування цивільної відповідальності буде платити за ці збитки. Він буде також охоплювати витрати на медичне обслуговування людини, який отримав травму на вашу власність і судові витрати, якщо ви подали до суду за цим питанням. Типовий Розрахувати вартість страхування домовласників має стандартні страхування цивільної відповідальності у розмірі $ 1 мільйона. Це було б у ваших інтересах, щоб до цього як мінімум до $ 2000000.