Митрополит страхування життя практика своєчасної виплати

Це як в інтересах суспільства і страхувальників щодо запобігання страхового шахрайства, навіть на рахунок більше, ніж кількість конкретних претензій участь. Під час свого піку, митрополит Страхування життя часто виступав як учасник процесу в апеляційному суді. Це відбувається з двох причин: по-перше, обсяг бізнесу компанії настільки великий, що навіть дробові відсоток відхилених претензій призводить до значного числа, іншої традиції митрополита проти компромісу вимог вважав шахрайською, як тільки відмова вирішується на.

Ця політика повністю себе виправдала в зневіру необгрунтованих судових розглядів. Відсоток компанії перемог у оспорюваних претензій було чудово. Присяжні було були непомильні, тому суперечки часто здійснюється у вищі суди. Як тільки випадок до відома справа із зникненням претензію, в якій журі вирішило застрахованої був живий, інший не погодився, а третій знайшов, що він був мертвий. Остаточне свідоцтво показало, що з його «смерті» він одружився, створив сім’ю, і врешті підписав повне визнання його замаху на шахрайство. Такі випадки часто зустрічаються в навіть топ страхування авто і кращих компаній зі страхування життя, навіть якщо вони не дають нічого, крім терміну страхування життя.

Але це винятки. Основна маса претензій смерті були отримані, у свій час, заплатив майже автоматично, так як немає ніяких сумнівів щодо їх регулярність і автентичності. З метою задоволення потреб страхувальника якомога повніше компанія опинилася постійно лібералізації практики в претензії оплати. Ще в 1893 році, митрополит запропонував ліберальні умови відродження для тих, чия політика впав через важку економічну депресії, і багато претензії були виплачені в цьому році в області політики, де смерть настала після закінчення пільгового періоду.

Два роки по тому, легеневої та споживання пункти були видалені з промислової політики. Всі раніше видані політики були поставлені на тій же основі. У перші дні, коли смерть настала від туберкульозу або легеневої проблеми протягом року після видачі політику, лише половина суми була заборгованість. Ще один крок у наданні додаткових пільг було видалення “рейтинги« Про промислову політику, що була видана на неякісні життя. Нижня класів не мають доступу до доступної стоматологічної страховки, але більш переважними для доступного страхування життя в поєднанні з доступною медичної страховки.

До 1894 було прийнято “курс” промислової політики на життя не до звичайного стандарту, просуваючи віку п’ять або десять років і даючи лише допомоги, передбаченого в таблицях для літнього віку. У 1913 році такої політики все ще на книги містилися на тій же основі, що й стандартні ризики. Інший лібералізації відносно заяви практика застосування за багато років на один рік спірні період в галузь, хоча політики, передбаченої дворічний період. Таким чином, страхувальники у столичному отримали не тільки всі свої договори страхування закликали, але часто істотно більше.

Морг і зрілості дивіденди, змінюючись у кількостях, склали важливу особливість додатковий позов компанії платежі за суму, гарантовану політики. Перші дивіденди морзі були оголошені в 1906 році на всіх промислових претензій, де політики на дату смерті набули чинності більше ніж на п’ять років. Ці дивіденди склали більше $ 1,000,000. Вони могли б зробити більше, якби вони надали, а також все своє життя плани страхування, можливість дешевше термін страхування життя для клієнтів просять цитата страхування життя.

У 1941 році компанія заплатила $ 12760574 в морзі, зрілість і розрахунків дивідендів по звичайних та промислової політики. Так як різні дати, коли компанія почала платити морг, зрілість і врегулювання дивідендів, загальна сума таких дивідендів, виплачених за 31 грудня 1941 $ 191 490 084. Під час надзвичайних ситуацій і катастроф претензії поділу митрополита, як відомо, зустрівся суворих випробувань з кредитними та надані додаткові послуги, щоб допомогти страждаючим страхових полісів або їх бенефіціарів, навіть якщо вони не можуть забезпечити онлайн котирування по страхуванню життя.

Тоді претензії дивізія була максимально точною лиха відеомагнітофона в якості сейсмограф. The Metropolitan, через свої зв’язки з усіма класами населення в кожній географічній області, в загальних втрат, які супроводжували всі національні лиха десятиліття. Протягом декількох годин після катастрофи в результаті пожежі або повені, кількість страхувальників митрополит, які постраждали внаслідок стихійного лиха вже повідомлялося. Таким чином, коли прийшла звістка про Сент-Луїсі торнадо 1896, була послана телеграма з кожним суперінтендант замовлень для оплати претензій не чекаючи доказів для відправки до Міністерства внутрішніх справ і спеціального посланника був направлений для прискорення цих платежів.

Протягом декількох днів смерті претензії було виплачено на 68 політик. Під час пожежі Сан-Франциско в 1906 році і під час повеней долині Міссісіпі 1937 року, спеціальних угод поля були зроблені не тільки для оплати вимог, але для підтримки політики в силу, коли застрахована особа була не в змозі задовольнити страхових внесків. В результаті катастрофічної пожежі в відомий нічний клуб Бостоні 28 листопада 1942 компанія виплатила 199 претензій на загальну суму $ 408,003.95.