Мені дійсно потрібно страхування домашніх тварин

Власники домашніх тварин піддаються серйозному ризику недооцінки часу і коштів, що наявність хворих або поранених тварин може зробити на їх життя, як плата за ветеринарів, як очікується, продовжить рости на 20 відсотків протягом наступних трьох років.

Було підраховано, що 40 відсотків від вартості володіння собакою йде на несподівані відвідування ветеринара і що тільки 12 відсотків від 13 мільйонів власників у Великобританії собаку застрахувати своїх вихованців.

За даними дослідницької компанії фінансового Defaqto, страхування домашніх тварин може бути мінне поле для власників і його складність, відразливою споживачів від виймаючи кришку.

У ньому говориться, що, оскільки різні страховики оплати претензій на рік або у стані і місце деякі ліміти на конкретні претензії, споживачі плутають, яка політика краще вивезти.

Зазвичай кішка живе від 14 до 15 років, і його відхід може коштувати стільки, скільки £ 9500 у своєму житті. Собака живе близько 13 років за ціною від £ 500 до £ 1000 на рік у середньому.

Але, власники, які вже платять чималі гроші, щоб піклуватися про своїх кішки можуть бути не зацікавлені придбати страховку, особливо коли щорічні премії може досягати 200 фунтів стерлінгів для людей, що живуть в Лондоні.

І в той час як тварина страхування можна заощадити ціле стан повинен вашої кішки або собаки серйозно захворіти, він також може бути масово обмежувальним.

Страхування домашніх тварин ветеринари повинні охоплювати зборів, лікування довгострокових умов, смерть в результаті хвороби переваги, смерть випадково вигоди, винагороди та витрати на вкрадені або загублені домашні тварини, і лікування зубів.

Але багато політиків не так добре, як вони можуть бути. Наприклад, деякі дозволить вам претендувати на таке ж умова неодноразово, але там буде обмеження на загальну суму, яку ви можете претендувати на кожен рік.

Інші тільки дозволить вам претендувати на один раз для кожного стану. Переконайтеся, що межа по кожному страховому випадку складає більше £ 5000.

Купівля страхування домашніх тварин є майже таким же, як покупка будинку або страхуванні автоцивільної відповідальності. Ви повинні перевірити, що надмірна є – тобто суму, яку ви повинні розщедритися на кожній претензії.

Пам’ятайте, що найдешевший, не обов’язково бути кращим, тому що він не може покриття вимог, які можуть виникнути в особливих обставинах вашого вихованця. Автори дослідження попереджають, що вибір найдешевшої страхування може зажадати від покупця заплатити цілих 35 відсотків дороге лікування.

Краща політика є одним, який охоплює ваше домашнє тварина для свого життя. Контракти оновлюється щорічно може виключити будь-які умови випробували в минулому році, а також може виключити вашого вихованця, коли він стає старше. Крім того, деякі фірми не почнуть кришку, поки тварина не буде шість або вісім тижнів.

На додаток до забезпечення, що рахунки ветеринарів не посилати власнику у фінансові труднощі, домашня тварина страхування можуть бути передбачені інші корисні кришку. Наприклад, якщо автомобіліст падає його автомобіль в стіну, щоб уникнути нестачі над вашої кішки, ви могли б бути покриті за дорогі рахунки за ремонт для автомобіля – і стіною.

Крім того, якщо ваша собака нападає на листоношу, і ви опинитеся в суді, багато політиків пропонують корисні юридичні консультації та прикриттям для судових витрат. Правової відповідальності за шкоду кому-небудь або їх майну внаслідок вашого вихованця насправді потрібно за законом, якщо ваша собака покрита Законом про небезпечні собаках.

Деякі політики пропонують платити за розплідників або інтернат, якщо вам доведеться лягти в лікарню, яка могла б бути гарною ідеєю для літньої людини, що живе самостійно. Кілька топ-оф-діапазоні схеми будуть також платити за свято скасування якщо ваш вихованець хворого або потерпілого.

Більшість буде оплатити витрати на рекламу і винагороду, якщо ваша тварина втрачається, різною мірою. Деякі з них будуть сплатити покупну ціну вашого вихованця, якщо він помре або буде вкрадений.

Pet страхування, щоб покрити вас до несподіваних. Це означає, що щеплення, прискорювачі, Wormers, стрижка пазурів, розпорошення і кастрація НЕ будуть покриті.

Існує широкий спектр тварин страхових компаній і політики будуть відрізнятися один від одного. Вирішіть, що рівень покриття вам потрібно і що ви можете дозволити собі через вашого і ваших домашніх обставинах. Перевищення на вашій політиці може варіюватися від £ 25 до £ 65.

Майте на увазі, собак коштувати більше, ніж кішок, щоб застрахуватися, і ви іноді доплачувати за родовід домашніх тварин і великих собак. Більш тонкі породи можуть коштувати більше, щоб застрахувати з деякими компаніями. Премії можуть змінюватись в залежності, де ви живете, тому що рахунки ветеринарів як правило, вище в містах, особливо Лондона.

Деякі страховики будуть мати максимальну цифру, вони готові платити на рік, інші будуть виплачувати Максимально за позов про хвороби або нещасного випадку. Подумайте про ваших кришки ретельно, це може мати велике значення.