Мексиканська Страхування – Що вам потрібно і why_

Дізнатися, чому Ваші Поточний Авто і медичних планів не вистачає: Мексика послідовно займає місце в першій десятці місць для туристів. Його тропічні курорти і гірські відступає пропонують широкий спектр діяльності від шопінгу до екстремальних видів спорту. Він також створює правильні обставини для нещасних випадків і травм.

За даними Державного департаменту, за США зовнішньополітичного відомства, багато американських відвідувачі беруть стандарти безпеки та безпеки такі ж, як вони в США ці припущення були привести не тільки до серозним травми, але навіть смерті. Ускладнюється відмінності в мексиканському законодавству, нещасних випадків і невідкладної медичної допомоги може стати дорогим і бюрократичним кошмаром. В результаті Держдепартамент закликає громадян взяти на себе відповідальність за їх безпеку, а також гарантувати, що вони мають авто та медичне страхування необхідно.

Водіння і мексиканського закону: закон Мексиці засноване на Кодексі Наполеона, де провини передбачається здійснювати за невинність. В результаті, всі водії повинні мати страховий поліс мексиканської від компанії, уповноважені для ведення бізнесу в Мексиці, щоб покрити збитки або травми.

“США страхування відповідальності просто не діє в Мексиці. Це включає в себе навіть більшість великих зіткнень США і комплексні плани охоплення “.

На додаток до необхідних мексиканських страхування авто, ви повинні також розглянути план, який охоплює правову допомогу і облігацій зборів.

“У Мексиці, вважається кримінальним злочином мати дорожньо-транспортна пригода, говорить Грей. “У той час як поліція розслідує, хто винен, Ваш автомобіль може бути конфіскований, і ви будете затримані мексиканською владою.”

Державний департамент США попереджає подальше мандрівників, що вони можуть бути запобігти на виїзд з країни, навіть якщо “Рятувальні медичної допомоги” не потрібно.

Швидка медична допомога: Мексика має вільний національної системи охорони здоров’я, однак, відвідувачі не мають права на цю послугу. Туристи можуть тільки отримувати медичну допомогу та ліки від приватних клініках і лікарнях. Компанія Грея настійно закликає клієнтів, щоб перевірити їх медичної страхової компанії, щоб підтвердити, чи дійсно їх політика застосовується в Мексиці і чи буде вона покривати надзвичайні витрати, такі як медична евакуація.

Дивно, але більшість мексиканських плани автострахування тільки допоможе Вам знайти засіб, і може охоплювати до чотирьох пасажирів. Багато медичної допомоги планується покривати тільки частину вартості залежно від розташування, вид діяльності або причиною травми. Для тих, у соціального забезпечення Medicare програми, витрати на лікарню або медичну допомогу за межами Сполучених Штатів не поширюється на всіх.

“Важливо, щоб заповнити прогалини і виключення, що ваше авто і медичні страховки є”, говорить Грей. “На додаток до мексиканських страхування авто, мандрівники повинні додати опцію невідкладної медичної допомоги, тому що більшість планів в галузі охорони здоров’я виключає медичної евакуації в зарубіжних країнах”.

Сірий рекомендує план, як допомогти Америці, яка використовується Американської медичної асоціації та Американського Червоного Хреста. Цей тип план передбачає роботу служби екстреної медичної евакуації, моніторинг критичних догляду і гарантований госпіталізації.

Вибір плану: Самий простий і швидкий спосіб знайти мексиканських страхування авто онлайн. При виборі плану, шукати той, який надає наступні можливості:

третіх осіб (цивільна) відповідальність, медичні витрати для водія і пасажирів, допомогти Америці медичної та туристичної допомоги, фізичні ушкодження і повне розкрадання транспортного засобу, правової допомоги та під заставу облігацій, допомога на дорогах, частковий крадіжок і вандалізму

Переконайтеся, що план охоплює вас протягом всього вашого перебування. Більшість планів є щоденні, шість місяців, а річний політики.