Мексиканська Автострахування які землі ви в тюремній камері Мексиці

Мексика є одним з головних напрямків для активних мандрівників. Вона пропонує широкий спектр заходів і м’яким кліматом. Заходи, від розвалившись в улюбленому курорті, на екскурсії, або участь у різних видах пригод спортивних заходів. На жаль, ті, хто бере участь у цих спортивних заходах, піддаються підвищеному ризику несподіваної травми.

Державний департамент, яка є провідним США зовнішньополітичного відомства йдеться, що багато американських туристи думають, що безпека і стандарти безпеки в Мексиці приблизно такі ж, як у Сполучених Штатах. На жаль, це не так. Ці припущення призвели як до серйозних травм і смерті невинних відпочиваючих.

Через відмінності в мексиканське законодавство, ситуація стає ще більш важкою, тому що потребують турботи після аварії авто або невідкладної медичної допомоги може стати сповільнилося бюрократією та іншими загородженнями. Таким чином, Державний департамент США закликає всіх громадян брати відповідально за свою власну безпеку. Американських і канадських туристів також повинні переконатися, що вони мають всебічні авто та медичне страхування, що їм потрібно.

Коли ви їдете в Мексиці: у Мексиці, ви не вважалися винними, поки не доведено innocent.You повинні бути мексиканської страховий поліс від компанії, яка визнається та уповноважених для ведення бізнесу в Мексиці для того, щоб будь-які пошкодження або травми ви завдаєте іншим, щоб бути пом’якшені.

Влада Мексики не звернути увагу на відповідальність страхових полісів у США. Це також включає в себе більшість зіткнення і всеосяжний охоплення, пов’язаний з планами в США

А також Мексику страхування цивільної відповідальності авто, водії повинні переконатися, що їх авто політика включає в себе правову допомогу і облігацій зборів.

У Мексиці це вважається злочином мати дорожньо-транспортна пригода. У той час як поліція розслідує, хто викликав аварію, автомобіль може бути конфіскований, і ви будете затримані мексиканською владою.

Ще більш важливо те, що Державний департамент каже, що американські туристи не може бути дозволено виїхати Мексику навіть якщо вони мають небезпечні для життя травми.

аварійно-рятувальних служб та евакуації

Мексика має вільний національної системи охорони здоров’я, однак, іноземці не мають права на цю послугу. Туристи можуть тільки отримувати медичну допомогу та ліки від приватних клініках і лікарнях. Ми настійно рекомендуємо вам проконсультуватися з вашим страхової медичної компанії, щоб підтвердити, чи дійсно їх політика застосовується в Мексиці і чи буде вона покривати надзвичайні витрати, такі як медична евакуація, тому що більшість не робить.

Більшість медичної допомоги планується тільки подбати про деякі частин вартості, оскільки це належить до вибору місця або джерелом травм. Що стосується людей з Medicare, зборів, необхідних в лікарні або іншому медичному закладі за межами США не мають права.

Це важливо, щоб спробувати заповнити прогалини і винятків, що багато мексиканські політики Автострахування є. Проникливі мандрівники повинні додати опцію невідкладної медичної допомоги, тому що більшість планів в галузі охорони здоров’я виключає медичної евакуації в зарубіжних країнах

Виборі плану: найбільш зручний і доступний спосіб розміщення мексиканських страхування авто в інтернеті. При виборі плану, рекомендується шукати варіант, який передбачає наступне:

Сторонні авто страхування відповідальності з адекватною Спліт або CSL межі. Придорожні надання допомоги Бейл зв’язок та правової допомоги фізичної шкоди і повне розкрадання транспортного засобу охоплення медичної репатріації (Air & Land) і допомогу в організації поїздок медичні витрати для пасажирів і водія Прокат автомобілів, Ремонт і в США або Мексиці та вандалізм

Переконайтеся, що план охоплює вас протягом всього вашого перебування. Більшість планів є щоденні, шість місяців, а річний політики. Через 20-25 днів, це може бути більш вигідно придбати 6 місяців або річний поліс.