Мексиканська Автострахування – не виходьте з дому без IT_

Білл Кітто НЕ подорожував за його перший раз у Мексиці, коли він потрапив в аварію недалеко від Сан-Вінсенте, Мексики під час водіння вантажівки свого друга. Надзвичайно обережний водій, Білл був за кермом, тому що дорожні умови були погіршується через входять буря з дощем, який залишив його на милість мексиканської держателю страхового свого друга. Білл і його друг їхали на обережну годину 30 миль на годину, коли вони завернули за ріг, щоб знайти мексиканських військових мчить до них частково на їх стороні дороги. Не вдалося уникнути аварії, вплив двох автомобілів лобове ліве, відправка персоналу розкидані вниз набережній і Білл і його друг в скелі стіни на протилежній стороні. Протягом декількох хвилин, мексиканські поліцейські прибувають і один поранений швидкостях далеко, щоб Білл Місце проживання йому або його супутник, який залишився стояти узбіччі. не в Мексиці, немає презумпції невинуватості, поки не доведено guilty’-з точністю до навпаки.

Білл потрапляє в мексиканську камері попереднього ув’язнення без будь-якого контакту і без знання його долі, почасти тому, що в цей момент він не має можливості дізнатися, чи є його друг навіть несли мексиканських страхування авто. Кілька годин по тому, охоронці повернутися, щоб взяти його назад на місце ДТП, де він, принаймні в стані, щоб возз’єднатися зі своїм другом і мексиканських страхування автомобіля свого друга політику. У США, це може означати, проблема вирішена, але в Мексиці, є набагато більше, щоб пройти.

Повна історія Білла довгий і складний і не мало дискомфорту. Білл проводить тиждень на самоті в мексиканській лікарні намагаються з усіх сил, щоб залишитися поранені достатньо, щоб уникнути внутрішньої мексиканській в’язниці, він у владі місцевого самоврядування, сумнівних законних представників, і заплутані технологія, яка робить те, що складає оплату його вихід Закон у марності. Були багато разів, коли Білл був упевнений, якщо він коли-небудь вийти з кают-компанії, якщо він може дозволити собі вийти з безладдя.

Зрештою, Білл робить завоювати його розрідженій свободи, тільки після того, витрачають більше, ніж $ 28,000 США. На щастя для Білла, він був у змозі забезпечити гроші, щоб домогтися його волі, а й багато інших американці далеко не відповідають. Через бюрократію і нечесності зустрічаються в Мексиці, Білл не впевнений, чи буде він коли-небудь бачити віддачу від інвестицій його життя.

Білл забрав дещо зі свого досвіду, що він прагне передати всіх американців, які подорожують в Мексиці.

Носити мобільний або супутниковий телефон і дізнатися, як набрати в Мексиці
Залишайтеся на зв’язку з сім’єю в Штатах, які допоможуть вам
безпечні засоби, якщо це необхідно, і зв’язуватися з мексиканським страхових компаній по мірі необхідності (тому що ваша здатність буде обмежена)

І, перш за все, переконайтеся, що ви Мексиканській AUTO Страхування з дуже хорошим coverageto кришку травм і матеріального збитку

Переконайтеся, що мексиканських страхування автомобіля від поважної компанії
Переконайтеся, що ви носите докази в мексиканських страхування транспортного засобу, перебувають у будь-який час! (А якщо ви відокремлені від транспортного засобу, прийняти мексиканську карт страхування автомобіля ID з вами!)

Довгі й досить суворим випробуванням Білл Кітто довів одну річ йому-гроші роблять мексиканські світ обертатися. Там, внизу, вони мало піклуються про те, де, що гроші приходять, але чи можете ви заплатити рахунок чи ні, це те, що визначає вашу невинність і остаточну свободу. Оскільки швидкий доступ до $ 30 000 або краще нездійсненною мрією для більшості з нас, кращий спосіб захистити себе при русі в Мексиці мати відмінні мексиканські політики автомобільного страхування, щоб підтримати Вас.