Мексиканська Автострахування – ключ до вашої захисту

Для американського гостя, автомобільної аварії у Мексиці багато більш серйозним, ніж той же тип аварії були б удома за словами пана Кітто. У своєму особовому рахунку мають автомобільну аварію і витрати тижня справу з мексиканською владою, Кітто сподівається, щоб попередити всіх американців плануєте їздити до Мексики, повинні бути повністю підготовлені.

Мексиканських страхування автомобіля є важливим ресурсом володіти, з причин, які стають очевидними при перегляді його реальна історія. Крім того, це було не вперше пан К. поїхав до Мексики, коли він потрапив в аварію на півдні Мексики, так як він був за кермом вантажівки, який належав його другу.

Білл дуже обережний водій і, так як дорожні умови ставали дуже погано через бурі з дощем, який рухався в, він був за кермом. Це означало, що він залежить від охоплення мексиканських страхування свого друга адекватними.

Білл і його друг їхали на обережну годину 30 миль на годину, коли вони завернули за ріг, щоб знайти мексиканських військових мчить до них частково на їх стороні дороги. Не вдалося уникнути аварії, вплив двох автомобілів лобове ліве, відправка персоналу розкидані вниз набережній і Білл і його друг в скелі стіни на протилежній стороні.

Мексиканська поліція приїхала дуже швидко. У той час як його друг залишився стояти на узбіччі дороги, Білл, який був поранений, був узятий поспішно в інше місце, що було не знаю, чи Білл або свого друга. Ти винен, поки не доведено протилежне в Мексиці, на відміну від США.

Білл потрапляє в мексиканську камері попереднього ув’язнення без будь-якого контакту і без знання його долі, почасти тому, що в цей момент він не має можливості дізнатися, чи є його друг навіть несли мексиканських страхування авто.

Після декількох годин, охоронці взяли його назад до місця аварії. Його друг був там зі своєю мексиканської авто страхування. Це було б кінцем історії в США, в Мексиці, але це був тільки початок.

Вся історія Білла є тривалим і цілком перекидання. Насправді він проводить тиждень в мексиканській лікарні ніхто не на його боці. Білл намагається продовжити свої травми, так що він буде не бачити всередині мексиканській в’язниці. Він повністю у владі місцевого самоврядування; архаїчні технології і тінисті адвоката. Спочатку здавалося, що платити його вихід з ситуація явно не варіант.

Були багато разів, коли Білл був упевнений, якщо він коли-небудь вийти з кают-компанії, якщо він може дозволити собі вийти з безладдя. Зрештою, Білл робить завоювати його розрідженій свободи, тільки після того, витрачають більше, ніж $ 28,000 США. На щастя для Білла, він був у змозі забезпечити гроші, щоб домогтися його волі, а й багато інших американці далеко не відповідають.

Через бюрократію і нечесності зустрічаються в Мексиці, Білл не впевнений, чи буде він коли-небудь бачити віддачу від інвестицій його життя. Білл забрав дещо зі свого досвіду, що він прагне передати всіх американців, які подорожують в Мексиці.

Будьте впевнені, щоб мати мобільний телефон або супутникового телефону на вас в усі часи і дізнатися телефонні коди в Мексиці.

Будьте на зв’язку з сім’єю в будинку, хто може посилати гроші швидко, коли це необхідно і підтримувати тісний контакт з вашим мексиканської компанії страхування, оскільки ви не можете бути в змозі досягти їх самостійно.

І перш за все-

ЗАВЖДИ Є МЕКСИКА Автострахування – вид, який забезпечує гарний захист і адекватно охоплює пошкодити або майна.

Переконайтеся, що мексиканських страхування автомобіля від поважної компанії.

Переконайтеся, що у вас є страховий поліс Мексики в машину і під рукою весь час! (Ви повинні бути від автомобіля, мають мексиканські карти Автострахування ID на вашому обличчі!)

Страхітливий досвід Білл пройшов довів тільки одне – це гроші, що має значення в Мексиці. Там, це не має значення, як вони отримують це чи звідки приходить, але якщо ви можете мастила долонями з достатньо грошей, вона має значення в даний час розглядається як винних або невинних.

Більшість людей можуть тільки мріяти про $ 30 000 плюс легко доступні для них, так що краще мати дуже добрі мексиканських страхування автомобіля і адекватні межі захистити себе.