Медігеп страхування для вашого кращого старосту

Медігеп страхування планує допомогти Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується.

Для того, щоб мати право на отримання плану Medigap, людина повинна відповідати декільком важливим критеріям. По-перше, він чи вона повинні бути зараховані до частини А і В Medicare для того, щоб вступити до Медігеп плану. Період відкритої реєстрації, в якому існує людина може надійти в Медігеп план з гарантованою основі видають-цей період починається, коли людина протягом 6 місяців досягнення віку 65 років та надходження в план Б Частина Medicare на 65 років або старше. Люди, які отримують Medicare до 65-річного віку, також мають право на участь у період відкритої реєстрації в шість місяців, а для цих людей, цей період починається наступного дня після зарахування до плану Б Частина Medicare. Відкритий прав прийом може бути використаний на більш ніж один раз під час відкритого періоду реєстрації, один Medigap політики, наприклад, може вільно бути скасована і замінена іншою політики в період відкритої реєстрації. Період очікування до шести місяців може звернутися до осіб з існували раніше умови, перш ніж план Медігеп можуть бути доступні.

Майже всі Медігеп плани медичного страхування забезпечують основні переваги плану і на додаток до цього вони мають свої додаткові переваги. Медігеп плани медичного страхування не працює з планами Medicare Advantage. Тому, які звертаються за допомогою страхового агента може бути найбільш плідним, оскільки вони більш обізнані про деталі політики та ставки різних компаній. Більше того, слід пам’ятати, що при тому, що компанії зобов’язані забезпечити ті ж переваги при тих же супровідний лист, але у них є свобода фіксуючи їх курс. І ставки страхових внесків за той же план може відрізнятися для різних компаній. Тому це належним чином рекомендується прочитати пропозиції ретельно документи, а також порівняти ставки страхових внесків для різних компаній, перш ніж інвестувати.

Ви повинні знати, що Медігеп плани страхування Медігеп планує повністю управляються приватними компаніями, немає ніякого контролю над урядом в цих політик. Але є декілька планів або політики, які є статичними і постійною для кожної компанії. Одним з них є компанія може запропонувати 12 стандартних політик Medigap своїм споживачам або страхувальників. Вони названі на честь букви від А до L. І це також слід зазначити, що плани в рамках цього ж супровідний лист зобов’язаний надати ті ж переваги, незалежно від компанії, що продають їх. Все, що можуть відрізнятися є розмір страхової премії не більше того. Таким чином, незалежно від компанії ви купуєте план Medicare доповненню від Ви можете бути впевнені в тому, що переваги ви отримуєте будуть такими ж, які передбачені правилами стандартизації відповідно із супровідним листом конкретного плану, як це забезпечується всіма інші страхові компанії. Але слід мати на увазі, що плата за премію плани можуть відрізнятися від компаній.