Медігеп страхової план F-план розповіді

Медігеп страхування є страхування Medicare Довідкова плану, який усуває розрив охоплення планом надаються початковий план страхування Medicare. Є 12 різних планів, проти плану Медігеп політики, які реалізуються різними компаніями страхування Medicare доповненню. Тим не менш, всі плани, які не доступні у всіх штатах. Охоплення факторів при різних страхових планів Медігеп досить різнорідних; з цих планів F план є одним з найбільш повних здоров’я плани доступні. Проте, зміна плану F була зроблена імпровізована з 31 травня 2010 року.

Цей план дуже популярний не тільки своїми відмінне покриття, а й за її доступність у більшості штатів США.

Давайте поглянемо на модифікованій F плану і його особливостей покриття для повного уявлення про те ж.

Дуже небагатьох держав у Сполучених Штатах є засіб, щоб стягувати надмірна частина B плату. Якщо ця можливість доступна в державі, де Ви проживаєте, то ви повинні піти на такий план, щоб отримати максимальну вигоду від покупки Медігеп страхових планів. З усього спектра план страхування Медігеп, план G і F забезпечує сказала об’єкта.

Однак, якщо за замовчуванням G план не доступні у вашому житловому стані, єдиним варіантом залишається для плану F який трохи дорожче, ніж інші плани, в цьому випадку, якщо розглядати сукупний вартістю цього плану на щомісячній основі, Не буде більше, ніж охоплення План G, C, і D в цілому.

Медігеп страхової план F охоплює як частини А і частина У франшиз, а також частина B співстрахування у розмірі 100%. Існує положення про надзвичайну медичної страховки під час закордонних гастролей, а також співстрахування забезпечення профілактичної допомоги механізмів, який додає на його пробіг.

Перед вибирають план F Medigap, важливо знати мережа для F план і обмеження для обраних плани.

У випадку деяких обраних плані є обмеження мережі; з мережі деякі з цих вибраному плані вже не забезпечують необхідних покриття для страхувальників у той час як план F забезпечує медичне страхування незалежно від місця, одним словом, немає ніяких обмежень мережі з планом F.

План F є єдиним Медігеп план страхування, яка охоплює витрати, такі як надмірна заряд Medicare. Надмірна заряд різниця являє собою різницю між лікарем або заряд здоров’я провайдера і суми буде виплачено за планом Medicare. План F також має великий пробіг для високої франшизи варіант, який є одним з головних критеріїв вибору саме цього плану.

1. У страхуванні словах F план охоплює Medigap
а) професійної та кваліфікованої для престарілих та інвалідів
б) Medicare Part-відрахування в рахунок госпіталізації
в) Medicare Part B-франшизи для лікарень та амбулаторних медичних витрат
D) Медичне страхування надзвичайних під час закордонних поїздок
д) надлишкові заряди в рахунок Medicare Part-B

2. Основні переваги, як
i.Hospitalization-він платить Частина-співстрахування покриття додаткового покриття 365 днів після закінчення періоду виплати допомоги Medicare.
ii.Blood-за перші три пінти крові щороку
Витрати iii.Medical
iv.Approved витрати на амбулаторне послуг в лікарні