Медігеп страхових планів, що є кращим

Політики Медігеп страхування, також відомий як Medicare доповненню планів страхування, оскільки політика Медігеп страхування покриває пробіл, надісланий нормальної поліс медичного страхування Medicare. Оскільки існують різні плани охорони здоров’я Medicare страхування, відповідно Є 12 різних страхових планів Медігеп політики доступні на ринку, і ці плани були названі в алфавітному порядку від AL. Діапазон цих премій Медігеп страхові плани різні з різними Medicare доповненню страхових компаній, але не перевага, оскільки переваги питання контролюються Державним і федеральні закони країни.

В даний час в силу з 1 червня 2010 два нових страхових Медігеп плани були представлені на ринку, і ці два плани називаються M плану і плану N і плани відомий як J, H, I і E зроблені припинена для подальшого використання і реалізації в новій політиці хоча існуючі члени матимуть привілей продовжити виконання цих планів Медігеп страхування.

Спекулянти очікують про зрослої популярності План М і N, відповідно Медігеп страхування, тому що ці два плани допоможе у скороченні преміум-класу і буде розширення спектру медичного страхування. Якщо у нас є близький вид плану M і N, відповідно, ми будемо в змозі знайти багато спільного з охопленням здоров’я факторів надаються F плану. План M покриває 50% від $ 1,000 зменшують Medicare Part-, але частина-B франшизою $ 155 не поширюється на план або план M-N небудь.

Крім того, нещодавно представив план М не забезпечують покриття надмірним випуском заряд, як це закладено в частині B-частина деталі політики охоплення. Надмірний заряд окупається за додаткову плату, понесених лікарів консультації збори, які приймають норми Medicare в якості додаткового витрати на охорону здоров’я у фітнес-власників полісів для кращого рівень самозаспокоєння.

На відміну від плану М, нещодавно представив план N план страхування Медігеп має забезпечення для покриття частини, $ 1000 франшизи. Існує зобов’язання в розмірі 20, як доплата за призначення в камеру лікаря і у випадку будь-якого лікування вимогою в лікарні швидкої медичної допомоги страхувальнику доведеться заплатити $ 50 в якості доплати.

Завдяки мабуть більше і більш точні користю для здоров’я та охоплення більшості компаній страхування Medicare доповненню просувають більш N план, ніж план-M, у той час план N охоплює всі переваги попередньої популярний план-F вона пропонує це розширення діапазону охоплення замість 35% менше розмір премії для цього вигоду.

Якщо ви збираєтеся, щоб підписатися на план страхування Медігеп в перший раз, ви можете претендувати ворогом будь-якого з існуючих планів в галузі охорони здоров’я, незалежно від нинішнього стану вашого здоров’я за умови входу в зазначений Медігеп план медичного страхування в рамках відкритого засідання реєстрації, тобто протягом 30 днів з моменту активації нормальної політики Medicate. Однак це стало мало не тенденцією ринку, що ті, хто раніше плану медичного охоплення H, J, E або I планує, відповідно, вони перенаправляють свої Медігеп страхові плани для нового M плану або плану N для кращої вигоди і зручності діапазоні низьких премій .