Медігеп страхових планів в Каліфорнії – огляд

Плани Медігеп страхування в цілому доступні в 12 планів, але всі ці плани, з урахуванням державних і федеральних законів, які не доступні у всіх штатах США. Проте, говорячи про Медігеп страхових планів, наявних в Каліфорнії ми повинні знати основні Медігеп планує ознайомитися тут. Медігеп Каліфорнії доступна на 10 різних планів, і вони позначаються А-К, в алфавітному порядку. У рамках кожного з алфавітів різних пільг Medigap доступні для жителів Каліфорнії. Давайте поглянемо на індивідуальний охоплення плану.

Медігеп Каліфорнії планують є основний план страхування Медігеп.

Plan B охоплює основні переваги охорони здоров’я, а також додаткові додаткового покриття по Medicare Part-лікарні франшиз.

Medigap C план охоплює охоплення Plan B і додатково пропонує додаткове покриття для клієнтів згідно запланованого об’єкта будинку престарілих співстрахування Плану-, франшиза Частина-B, та медичне страхування під час закордонних тимчасовий проїзний.

Медігеп Каліфорнії план D охоплює основні переваги, Medicare Part включено додаткове покриття, на додаток до цих основних планом переваги D покриває медичне страхування під час подорожей за кордон витрат і відновлення покриття на дому.

План E під Медігеп план в Каліфорнії охоплює основні пільги, додаткове покриття для Medicare Part-A охоплення прогалин, питання охорони здоров’я під час подорожі за кордон, і загальних профілактичних медичних послуг, пов’язаних охоплення.

Крім того, план F плану Medigap охоплює основні переваги для здоров’я страхувальника, недоліки Medigap-плану, додаткове покриття для франшиз з Medicare Part-B, медичне страхування під час закордонних поїздок, і повне охоплення надлишкового заряду включені в частину- B. Перевага плану F має високої франшизи варіант, який особливо ефективний для зниження вартості комплексного плану страхування.

Медігеп Каліфорнії План G, очевидно, трохи широким за своїм охопленням, ніж план-F. Цей план пропонує основні пільги, додаткове покриття для недоліках від плану, охорони здоров’я переваги під час закордонних подорожей, медичне страхування на дому відновлення, а також 80%-ний охоплення надлишкових зарядів [у разі наявності], включених до Medicare Part B-плану.

Медігеп страхової план H має додаткове покриття відпускаються за рецептом ліків. Крім цього значне охоплення здоров’я це здоров’я план також включає базове покриття посібників, забезпечення достатнім додаткове покриття для Medicate частина плану, і охорона здоров’я питання покриття під час закордонних поїздок і т.д.

Медігеп страхової план-я охоплює рецептом пільги на ліки, і на додаток до цього вигода також піклується для медичних пільг під час закордонних поїздок, відновлення покриття будинку, і 100% покриття надлишкових зарядів відповідно до плану Medicare B.

Медігеп План-J охоплює основні пільги, додаткове покриття відповідно до плану Medicare А і В, вимога невідкладної медичної допомоги, а в закордонних поїздках, на дому процесі відновлення, покриття для профілактичної допомоги, охоплення відпускаються за рецептом ліків, а також повне охоплення надлишкових зарядів, понесених у рамках Medicare Частина B-плану.

Medicare план-J пропонує основні пільги, додаткове покриття для плану і B, медичну страховку під час закордонних поїздок, відшкодування витрат на дому, а повне охоплення надлишкового заряду включені в Medicare Part B планом, покриття для відпускаються за рецептом ліків-профілактичної допомоги і т.д. План – J плану Медігеп Каліфорнія є одним з найбільш важливих планів, яка різко знижує щомісячну вартість страхової премії.