Медігеп політики, що ці політики охоплюють, а що ні

Головна мета страхового поліса, будь то нормальна страхування Medicare плану або плану Медігеп страхування, є забезпечення безпеки та управління ризиками. Ми вибираємо конкретний план страхування з широкий спектр планів і політики, які, здається, підходить для із стилю життя і який, здається, служити нам кращим у страшних наслідків. Цей привід для управління ризиками також є основним натхненням, коли ми вибираємо з Medicare політики та згідно існуючої політики ми вибираємо план Медігеп страхування.

Медігеп політики, а плани Medicare доповнення страхування призначені для забезпечення додаткової для власників Medicare політики для забезпечення кращого управління ризиками переваги проти їх швидкої медичної допомоги різних компаній страхування Medicare доповненню.

Коли питання про придатність Медігеп план страхування виходить, ми завжди прагнемо, щоб переглянути більше охоплення переваги такої політики і ми повинні переглянути ліміти покриття цих Медігеп плани медичного страхування. Читайте статтю, щоб мати інформацію з перших рук про умови, а також відображати фактори, які не підпадають під Медігеп плани медичного страхування.

Було відзначено, що широке нормальної політики Medicare є недостатніми для забезпечення повного покриття на користь для здоров’я, особливо для літніх людей і впровадження політик Medigap може подолати залишилися ліву над витратами, тому є 12 різних [AL] Medigap охоплення планів, наявних на ринку.

Давайте перейдемо до точці покриття. Перші два планів Медігеп, планувати і B є самими основними плани всіх. Насправді план Б пропонує трохи ширший діапазон, ніж користі План А. З іншого боку, план включає в себе C головних переваг і B плани з додатковими перевагами будинку престарілих перебування варіанти власників полісів, а так як він охоплює більшу частину медичні витрати під час закордонних гастролей.

План D плану Медігеп страхування включає в себе всі аспекти сходяться План C плюс деякі додаткові переваги на дому параметри відновлення. План Е додатково підвищений, ніж всі попередні план, який охоплює всі існуючі переваги, план B, C, і D і деякими додатковими функціями на закордонні поїздки медичні витрати, догляд на дому термінової медичної допомоги, і деякі функції профілактичного догляду. План F план страхування Медігеп тримає фокус на оплату розрив між лікарями рахунки і оригінал поліса Medicare виплачується сума рахунку. План G дуже схоже на план F винятком того, що функція, яка забезпечує 80% охоплення цього мосту пробіл.

План H, I, J і мають відповідні переваги охоплення факторів і ці плани утримувати фокус на поєднання всіх Медігеп страхових полісів охоплює за планами AG. Очевидно, що ці плани містять різні рівні покриття та франшизи, яка є причиною для різних діапазонів премії для кожного з цих планів. План К і L певні пакети, які забезпечують додаткову пробіг [ковпак], щоб покриття мосту прогалини лежав у початкові плани Medicare. У той час як розрив буде досягнута, зацікавлених страховий поліс Medigap отримує право для покриття 100%. Medigap страховка не покриває витрати на видовища, слухові апарати, рахунки очі тестування, стоматологічне лікування рахунків і рахунків проти довгострокового позбавлення гігієни, таких як перебування в будинку престарілих протягом більше 3 днів.