Медігеп політики збираються отримати більш вигідні до 2010 року

Додаткових страхових полісів, які продаються в приватні страхові компанії, щоб приховати прогалини, залишені Оригінальна політики Medicare відомі як Medicare доповненню планів або Медігеп плани. Ці плани реалізуються і управляються приватними страховими компаніями тільки. І є дванадцять стандартних планів Медігеп доступні на ринку. Ці плани призначені для оплати деяких витрат на медичне обслуговування, що початковий план Medicare не платить. Якщо у вас виникли плану Medicare, то ви повинні бути нужденних план Medicare доповненню разом з тим, щоб погасити загальний медичний рахунок. Ці плани позначені від А до L і кожен з цих політиків є свої унікальним набором медичного страхування. Тому слід бути дуже зокрема, при виборі його Medicare доповненню плану. Але разом з тим слід також пам’ятати, що частина Medicare вважається самої основний план і, отже, переваги плану Medicare включені у всіх Medicare доповненню планів.

Ще одним помітним річ ​​про Medicare доповненню планів є те, що від того, що компанії ви можете придбати план Medicare він упевнений, що ви повинні отримати той же страхуванню. Це означає, що якщо ви купуєте план Медігеп C політики, то він впевнений, що ви отримаєте всі переваги Медігеп політики C плану і не було б ніяких змін у страхове покриття із змінами в компанії. Тому придбання Medigap політик незалежно від страхових компаній. Але момент, який слід відзначити в цьому контексті є те, що швидкість премії, що підлягає сплаті може змінитися зі зміною в компанії. Це означає, що приватні страхові компанії можуть вільно зафіксувати плату за всі плани Medicare доповненню.

Вибір для Медігеп політики дуже важливі. Це завжди краще, якщо ви йдете через пропозицію документів всіх Medigap планує, перш ніж вирішити одну на вибір дванадцять планів. Страховий агент може краще допомогти вам у цьому відношенні. Як страхові агенти є більше в контакті регулярного деталі Medicare доповненню планів Тому набагато простіше для них, щоб знати охоплення політики та ставки страхових внесків різних компаній. Іноді це часто бачили, що Медігеп політики, мабуть, здається, менш вигідним може виявитися набагато вигідніше пропозиція, економить багато грошей у вигляді франшиз тому при виборі ваших планів Медігеп приділяють належної уваги на охоплення політики що план пропонує.

Тим не менш, до 2010 року там буде деякі нові катери і зміна стандартної Доповнення плани Medicare. Два нових планів M і N повинні бути включені в список стандартного політикою Medigap. Вважається, що ці два плани збираються знизити ставки страхових внесків та будуть містити багато більше користі, ніж існуючі плани. Тому на час, щоб помітити, що реальні зміни йдуть за рахунок впровадження цих нових планів.