Медігеп планів медичного страхування коштують вашого здоров’я

Medicare додаткове медичне страхування дійсно хороший варіант, щоб доповнити ваш первинних планів Medicare. Це дуже необхідно, щоб доповнити ваш первісний план Medicare, тому що за допомогою цього початкового плану Medicare ви не отримаєте повне охоплення цієї ж страхування і доведеться витратити якийсь баксів за ваше лікування або будь-які медичні витрати, ви зробили. Медичних страхових полісів не зобов’язаний повернути всі гроші, що були витрачені страхувальника. Це нормально і всім відомо. Але є рішення в цьому випадку і що робить або застосування для медичного добавка, яка максимізує переваги вашого первинного плану страхування Medicare. Все, що вам потрібно зробити, це спочатку записатися своє ім’я для оригінальної політики Medicare, а потім поступили для Medicare доповненню плану, який створений для отримання максимального і повного страхування політики Medicare. Плани Medicare доповнення страхування надати вам деякі медичні витрати на лікування, що Original Medicare не покриває. Тому він допомагає вам нести, що додаткові витрати, які він залишив їзди на оригінальні Medicare як видно кілька разів, що деякі витрати на лікування залишається осторонь від початкового.

Це здоров’я страхування Medicare доповненню плану в народі відомий як Медігеп плани страхування. Сама назва передбачає, що вона охоплює проміжки між оригінальним страхування Medicare і гроші, які ви дійсно проводите для вашого медичних цілях. Medicare доповненню планів усуває розрив між політикою охоплення Original Medicare і загальне медичне оплачувані даними бенефіціаром. І через це дуже особливість цих планів відомі як Медігеп плани страхування. Але відома річ у тому, що ці плани є тільки плани додаткового страхування. Тому ви не можете зареєструвати себе в такому плані, якщо ви вже бенефіціаром початкового плану Medicare. Ці плани виключно у веденні приватних компаній і не контролюється державними органами, як початковий план Medicare.

Є в цілому дванадцять планів від А до L. І всі ці плани пропонують деякі конкретні вигоди, які максимізувати охоплення початковий план Medicare. Інша справа, що дуже важливо, що кожен і кожна компанія зобов’язана надати ті ж переваги для планів при тих же супровідний лист. Ніхто не може зробити будь чергування для будь-якого плану серед них. Приватні компанії зобов’язані дотримуватися загальні правила, встановлені для їхнього бізнесу. Вони можуть запропонувати особливі пільги відповідно до їх забаганки. Але є один момент варто відзначити, і це, якщо ви є бенефіціаром план Medicare Advantage Ви не маєте право зареєструвати будь Medicare доповненню планів. Справа в тому, що плани Medicare Advantage не підтримують Medicare доповненню планів, і ви не можете змусити себе надійшов для будь-якої такої політики, якщо не повернутися до вихідної політики Medicare.

Серед цих компаній Медігеп страхування Каліфорнії варто. Чи варто ваші з працею зароблені гроші і підтримувати ваші оригінальні Medicare і повністю гарантовано. Медігеп Каліфорнія є одним з кращих Medicare Довідкова страхування, доступних на ринку.