Медігеп плани медичного страхування і його вимоги

Medicare політика не нести всі витрати на медичне обслуговування за які ви платите під час вашого лікування. Є завжди кілька медичних витрат оплачених оригінальних і, отже, вам доведеться витратити якийсь баксів зі своєї кишені. Вам здається, досить важко, якщо вартість лікування набагато важче, ніж загальні. Тепер день медичні витрати дуже високі як все інше. Лікарняні витрати, лікування включає плата за послуги лікарів, націнки, медицини і т.д. Всі ці керувати хорошою здорової фігури, які можна знайти в рахунку після лікування закінчується. Для цього у вас є рішення і рішення записатися на Medicare доповненню планів або Медігеп плани медичного страхування. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Але єдине, що вам потрібно зробити оригінальний Medicare одного до надходження ваше ім’я на страхування Медігеп. Якщо ви знаходитесь в початковий план Medicare ви можете купити план Medicare доповнення, і обидві з них буде платити вам свою частку охоплення.

Medicare плани організованих державних органів, але в цих додаткових планів немає рука уряду, і ці контролюються кількома багатьох приватних організацій і страхових компаній. Вони можуть продати їх тільки. Є всього 12 планів, які в даний час називається додатковим. Всі ці плани додатковим були названі на честь англійського алфавіту, починаючи з кінців і з Л. це було в новинах, що може бути два нових планів названі М і N. Всі різні спеціальні плани для різних типів покриття і приношеннями. Але головне, слід зазначити, що все, що компанія продає Медігеп страхових планів компанії має бути підтримка загального правила, і правило планів при тих же супровідний лист повинні надати ті ж переваги. Це означає, що незалежно від того, від якої компанії ви купили політики, вони повинні забезпечити той же обхват, як це передбачено в інших компаніях, не більше й не менше.

План передбачає основні переваги та інші плани також надають основні плану і з цим вони також пропонують деякі додаткові переваги, які відрізняються один від одного. Критерії полягають у наступному. Піти на страхування Медігеп планує особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп політики. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що в цей період не медичне обстеження не потрібно. Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати заяву лікуючого лікаря, якщо він відчував необхідності.