Медігеп Каліфорнії є повний додаток до вихідного Medicare

Медігеп плани були створені, щоб допомогти вам оплатити частину витрат, що не покриваються медичною допомогою. Ці політики продаються приватними страховими компаніями і покликані доповнити початковий план Medicare охоплення. Якщо ви знаходитесь в початковий план Medicare і у вас є Медігеп політики, то обидві ваші Medicare і ваш Medigap платитиме свою частку вашої вкриті витрат охорони здоров’я. Вигоди з Медігеп політики: скорочення з власної кишені витрати, свободу вибору власного лікарів, лікарень та інших медичних працівників, а також для покриття франшизи Medicare і доплат.

Крім того, основним критерієм, щоб отримати надійшов для Медігеп плани медичного страхування є те, що людина повинна бути бенефіціаром Оригінальний Medicare А і В. Ці два плани розглядаються основні плани. Проте, в період відкритої реєстрації, яка починається протягом 6 місяців повороту 65 осіб може бути зареєстрованим у Медігеп страхові плани на гарантованій основі питання, який означає, що людина, можливо, не потрібно проходити через медичне обстеження. Але крім період відкритої реєстрації страхова компанія може як на медичний огляд, і отримати заяву лікуючого лікаря, якщо компанія вважає, що це необхідно.

Є багато багато приватних компаній, які продають ці Медігеп страхові плани, і вони відомі як компанії Medicare доповненню. Вони повинні підкорятися деякі основні правила і положення і не приймати будь приватні або власні зміни в весь хід цих планів. Вони більш-менш фіксованої. Існує Medicare доповненню порівняння. Це скаже вам, що буде добре, щоб вибрати і чого слід уникати. Ви можете порівняти Medicare доповненню планів за допомогою агента, який має гарні знання про ці речі, а потім ви можете вирішити, що ви будете книгу для вашого кращого і без натягу відокремлене життя, щоб залишатися у формі і здорові. Медігеп Каліфорнії добре і гідним довіри ім’я в цій області. Медігеп страхування Каліфорнії можна назвати Кращий Medicare доповненню плану своєї унікальної та безумовного послуги своїм клієнтам. Ви можете звернутися за допомогою до компетентних консультантом, який може надати вам деякі пропозиції м’ясисті мати хороші плани Медігеп страхування.

Варто витратити час, щоб порівняти плани. І як тільки людина за якою ви доглядаєте розуміє, який план може бути краще, про ті рішення інших умовах вимагає пильної уваги до дрібним шрифтом політики. Є 12 стандартних Медігеп страховий поліс типу, званого плану за планом Л. Будь Медігеп політики пропонує ні страхова компанія повинна ставитися до однієї з цих 12 планів, що охоплюють ті ж медичні послуги, як і всі інші політики, в тому ж плані. Якщо хтось ще не має Медігеп політики, вона насправді обмежується лише дев’ять планів; це тому, що плани H, I, J і використовуватися, щоб запропонувати рецепт покриття наркотиків і більше не доступний для нових покупців. Виберіть свій план, як у вашій необхідності і вимог.