Медігеп Каліфорнія є добре відомий план Медігеп страхування

Medicare початковий план не доповнює всі витрати на медичне обслуговування. Так що у вас є, щоб доповнити ваш Original Medicare і цей план відомий як план страхування Медігеп. Є дванадцять стандартних планів Медігеп. Ці політики перебувають під загальною адміністрацією приватних страхових компаній. Всі Медігеп політики від А до L мають свій власний набір переваг. Але разом з тим слід пам’ятати, що Medicare доповненню планів під однією обкладинкою лист повинен містити ті ж переваги, незалежно від компанії, що продає їх. Тому від того, що компанії ви можете придбати Medicare доповненню планів ви збираєтеся отримати ті ж переваги. Але суми премії може змінюватися з кожною компанією.

Однак плани Medicare доповненню повністю управляється і продаються приватними медичними страховими компаніями і є дванадцять стандартних планів Медігеп доступні. Є багато медичних витрат, які покриваються початкові плани Medicare. Вірніше буде сказати майже всі медичні витрати покриваються за рахунок первинних планів Medicare, але все ще залишаються деякі витрати, які Original Medicare не покриває, тому в таких ситуаціях є необхідність Medicare доповненню планів. Це допомагає одержувачу заплатити за ці витрати не були враховані в політиці охоплення первинних планів Medicare. Ці плани варіюються під літерою охоплює через L і кожен з них має свої власні страхуванню. Але все інші плани забезпечують основні переваги план А і В. Плани А і В відомі як основні плани, як ці плани забезпечують переваги схожа на оригінал Medicare.

Однак слід пам’ятати, що ніхто не може бути зареєстрованим для плану Medicare доповнення, якщо він або вона є бенефіціаром план Medicare Advantage. Medicare доповненню планів не працює з планами Medicare Advantage. Тому для того, щоб отримати переваги Medicare доповненню планів одним потрібно переключитися на Original Medicare від їх плану Medicare Advantage. Якщо ви знаходитесь в плані перевагу Medicare ви не можете отримати об’єктах франшизи і співстрахування. Швидше, це можна сказати, що ви не будете мати потребу в них, якщо не змінити Повернутися до вихідного Medicare.

Це, однак, необхідно, що ви пройти всі пропозиції документами всі політики перед ви можете вибрати правильний вибір для себе. У цьому випадку вам, можливо, доведеться звернутися за допомогою до деяких страховим агентом, так що він може вести вас через плани і допомогти Вам вибрати правильний вибір. Страхові агенти набагато краще інформовані про ціноутворення премій різних страхових компаній, тому шукає допомоги страхового агента, може виявитися багато корисної для вас. Більше того, слід мати на увазі, що Medicare доповненню планів не працюють з Medicare Advantage плани Тому, якщо ви вже мають Medicare Advantage план, який ви не можете зареєструвати себе для будь-якого плану Medicare доповнення, якщо ви не перейдіть на Original Medicare.