Медичні ощадні рахунки оновлень для 2010

Медичні ощадні рахунки є одним з видів медичного страхування план, який дозволяє окремим особам та сім’ям, щоб зменшити їх річний дохід в той час, одночасно, зберігання гроші на вітер, що вони можуть використовувати для оплати відбірковому медичні витрати. Багато чого, як ІРА, гроші, які Індивідуальні сейфи в ощадний рахунок здоров’я можуть бути інвестовані у високий відсоток інвестицій, включаючи акції, облігації, депозитні рахунки грошового ринку, компакт-диски та багато іншого. Ці інвестиції є або податком або податків відкладено, залежно від того, як людина вирішує використовувати гроші зі свого ощадного рахунку.

Є щорічні збори і вимоги, які повинні бути виконані для того, щоб людина або сім’я, щоб мати медичні ощадні рахунки. Вони включають в себе мінімальні франшизи, максимальна внесків і максимальної витрати за свій рахунок. Однак, для того, щоб мати медичні ощадні рахунки, в першу чергу, людина повинна мати кваліфікаційний план медичного страхування, яке є план медичного страхування, який має високу франшизу. Ці плани медичного страхування може бути отримана з широкого спектру постачальників медичного страхування.

Зміни майбутній в 2010 році

Є кілька збільшується з цінами на медичні ощадні рахунки на 2010 рік, у тому числі підвищення мінімального розміру франшизи, франшизи і максимальну максимальної витрати за свій рахунок. Ці зміни є наступними:

Мінімальна франшиза буде збільшуватися в 2010 році до $ 1200 для фізичних осіб та $ 2400 для сімей. Це мінімальна франшиза, допустимої для високої франшизи план медичного страхування. 2009 ставки були $ 1250 для фізичних осіб і $ 2300 для сімей.

Максимальний внесок окремих осіб і сімей може зробити кожен рік до рахунку охорони здоров’я економія буде $ 3050 для фізичних осіб і $ 6150 для сімей. Особи та сім’ї, не потрібно, щоб зробити максимальний річний внесок в їх рахунків охорони здоров’я заощадження, але кількість їх внески будуть знижені з їх щорічною тягар прибуткового податку. Здоров’я учасників ощадного рахунку також може зробити внесок у їх медичні ощадні рахунки для покриття конкретних медичних витрат, які вони хотіли б бути звільнені від податків за допомогою відшкодування себе за свої медичні витрати з фондів в їх здоров’я ощадних рахунків. 2009 максимальний внески становили 3000 для фізичних осіб і $ 5950 для сімей.

Наздоганяючого внесків залишиться незмінним у 2010 році. Ці суми $ 1000 для приватних осіб та сімей на 2009 і 2010 роки. Наздоганяючого внесок додаткового внеску, що люди можуть внести в їх медичні ощадні рахунки, якщо вони у віці від 55 до 65 років.

Максимальні витрати за свій рахунок буде збільшуватися і в 2010 році. Для фізичних осіб, максимальні витрати за свій рахунок збільшиться до $ 5950. Для сімей, максимальний витрати за свій рахунок збільшиться до $ 11 900. 2009 максимальний витрати склали $ 5800 для фізичних осіб і $ 11600 для сімей.

Окремі особи і сім’ї, які розглядають можливість відкриття медичні ощадні рахунки можуть скористатися не тільки, будучи в стані скоротити свої щорічні тягар податку на прибуток, але вони також матимуть можливість розвивати свій ощадний рахунок. Зростання на їх рахунках податком, якщо вони використовують гроші від їх медичні ощадні рахунки для оплати відбірковому медичні витрати. Однак, якщо вони хочуть використати ці гроші на інші витрати, вони просто повинні платити податки тільки тоді, коли вони роблять їх зняття.

Багато людей і сім’ї можуть заощадити значну суму грошей кожен рік, вступивши до здоров’я ощадних рахунків. Щоб з’ясувати, скільки вони можуть заощадити, окремих осіб і сімей також можете спілкуватися з консультантом рахунки медичні ощадні або перевірте ціни з різними медичними страховими компаніями, які пропонують охорони здоров’я планує ощадний рахунок.