Массачусетс реформи охорони здоров’я для медичного страхування штату Массачусетс

Охорони здоров’я Массачусетс реформи було закону, який був прийнятий в 2006 році для забезпечення безпеки страхування здоров’я Массачусетс. Відповідно до норм реформування охорони здоров’я Массачусетсу, кожен член штату Массачусетс повинні підпадати під політику Массачусетс медичного страхування.

Існують положення вільного здоров’я або медичного страхування для громадян, які заробляють на меншу суму, ніж 150% від рівня бідності в країні. Він також надає частково субсидованих послуг охорони здоров’я для тих, хто заробляє стільки, скільки 300% від федерального рівня бідності. Обсяг субсидування є те, що залежить від ковзної шкалою залежно від доходів людини. Реформа, як очікується, займають близько 440 000 жителів.

Відповідно до норм охорони здоров’я Массачусетс реформи, охорони здоров’я роз’єм, ліберальний громадський орган був створений. Його також називають страхування охорони здоров’я країн Співдружності Роз’єм адміністрації. Його функція полягає в наданні пільгового, а також включити покупку і вибір приватних страхових полісів для малого бізнесу та самозайнятих осіб.

Жителі штату Массачусетс може отримати медичну страховку переваг, таких як податкова санкція у разі, якщо вони не можуть отримати страховку. У 2007 році податок реєстраторів, які не могли претендувати на здоров’я і медичну страховку, яка була доступною для них, втратили звільнення $ 219 на податок на прибуток. У наступному році, штрафи були збільшені щомісячні кроком, залежно від 50% витрат на медичне страхування.

Охорони здоров’я Массачусетс реформу закону було виконано, як главою 58 актів 2006 року. Мета полягала в тому, щоб забезпечити доступ до підзвітною, а також стандартів якості медичної допомоги. Законопроект був змінений в 2006 і 2007 роках для виготовлення технічних роз’яснень у статуті.

Що стосується реформи коаліції, то тут були політичні лідери, які виступали за реалізацію великих реформ в галузі охорони здоров’я в Массачусетсі. Мета полягає в тому, щоб розширити ступінь охоплення, а також звернути увагу на кількість людей, які ще повинні бути застраховані в медичній галузі. Губернатор Массачусетсу дав ясно зрозуміти, що не повинно бути план, який охоплює всіх незастрахованих осіб у державі.

Коаліція ACT або недорогих послуг сьогодні внесено законопроект для розширення SCHIP і Medicaid покриття для масового охорони здоров’я, а також високо субсидованих програм. Мета полягала в тому, щоб збільшити охоплення субсидії та допомогу співробітників, надавши медичну страховку за доступними цінами.

З підписів, зібраних з простого народу, то це пропозиція для комплексного плану страхування здоров’я був поміщений. Програму під назвою «Дорожня карта охоплення» був організований Blue Cross Blue Shield для розширення охоплення кожної людини в Співдружності.

Федеральний уряд під тиском державної влади внести деякі зміни у федеральні правила, що дозволяють держава діяти в обширній програмі Medicaid. Відповідно з попереднім відмовою, федеральні кошти на суму $ 385 млн. були зараховані до державного для її реалізації повністю у сфері охорони здоров’я.