Массачусетс в якості моделі

Якщо ви хочете спосіб прогнозування майбутнього, заглянути в хтось вже робить те, що ви пропонуєте. Якщо він працює на цю людину, можливо, він буде працювати на вас. Очевидно, що не всі однакові, але ви можете побачити деякі речі для копіювання і деякі речі, щоб уникнути, подивившись навколо вас. Новий закон Obamacare вимагає від усіх держав створили страхування обміну до 2013 року. Якщо термін проходить без обміну повинні бути на місці, федеральний уряд буде крок дюйма Це працює на один-розмір-підходить-всім біржовим і це будуть введені для забезпечення кожного громадянина у всіх штатах має доступ до обміну 2014 році, коли прийшов Закон вступає в силу. У цей момент, давайте крапку в Массачусетс і Юта, які вже мають обміни на місці.

Массачусетс має близько 6,6 млн. жителів з хорошим послужним в сфері охорони здоров’я та профілактичної медицини. У 2006 році уряд штату доручено більш-менш всіх жителів, щоб отримати мінімальний рівень медичного страхування. Ті, які відмовляються платити штрафи повинні. Співдружність Роз’єм орган регулює ринок, купуючи політику для тих, хто не може дозволити собі її і задавши премії рівнях. Ця здатність відмовитися від премії ставки, пропоновані страховиками, як занадто високі дає значні органом влади. Що ще більш важливо, можливість накладати штрафи на Scofflaws виробляє деякі цікаві судові справи. Про 7700 платники податків оскаржили штрафи і, до цих пір, 3150 було сказано, щоб розплатитися. Як і в будь-який закон, заснований на одне правило для всіх, тим більше людей, які відмовляються відповідність, тим гірше економіці закону. Ставки страхових внесків розраховуються на основі даних перепису із зазначенням кількості людей, які будуть брати участь у плані. Оскільки все більше людей борються в рецесію, більше відмовляються платити або премій або штрафів. Вони чекають, що платники податків, щоб забрати рахунок, коли вони з’являються на швидкій допомозі без кришки. Це веде до основні зусилля органів з Scofflaws піддається завдатки, накладення арешту та інших заходів. Romneycare в штаті Юта інтервенціоністськими менше і більше як ринок фермерів. Багато громадян були введені в оману кількістю доступних виборів і, із зростанням Tea Party, Мітт Ромні може знайти себе в політичні проблеми для просування цієї версії універсального обслуговування.

Деякі держави відкидають будь-якої моделі і розслідують чи створити регіональні біржі з кількома станами. Політика це, величезні. Однак держави вирішують піти, є одна реальність до лиця. Як тільки ви зробите будь-якій системі обов’язкового, ви повинні побачити, щоб виконувати його. Якщо платники податків отримають почуття є занадто багато нахлібників, підтримка закону зникає. Ось чому Массачусетс в даний час так активно. Юта є менш агресивним, але незабаром може бути змушений вжити заходів. Через державних субсидій, плани реалізуються через ці обміни будуть дешеві медичного страхування для безробітних або з низьким рівнем доходу. Для всіх інших з доходів на оплату послуг приватного страхування, це буде звичайна гра бути перевірки через котирування медичного страхування, щоб знайти найкраще значення політики для вашої родини.