Макс Нью-Йорку зі страхування життя оголосила переможців 3292 стипендій igenius рупій рупій 2

Макс Нью-Йорку зі страхування життя, одна з провідних компаній Індії по страхуванню життя, оголосила про першу стипендії igenius нагород. Після нічиєї у старшій категорії, Сіддхартха Ядав з Bulandsheher і Nityashree Рамакрішна з Бангалора розділили призовий фонд рупій. 20 лакхов з Rs. 10 рупій кожен. Шруті Бхардвадж з Делі виграв вищу нагороду 20 рупій рупій в молодшій категорії. Унікальний, перший у своєму роді ініціатива провідним корпоративним в Індії, igenius нагороди дітям з блиском в обох учених і позакласних заходів щодо сприяння всебічному розвитку у дитини.

Виступаючи на церемонії нагородження блискучі, Раджеш Sud, генеральний директор та керуючий директор, Max New York Life “Це гордий момент для мене, як Max New York Life успішно завершує перший стипендії Igenius програми. Я хотів би привітати всіх переможців сьогодні “. Крім того, він додав, що” великі дослідження споживчих вказують зміна в поведінці батьків, оскільки вони досліджують кілька шляхів сприяння всебічному розвитку дітей в їх кар’єрі і заохочувати потоки за межі звичайних параметрів. Програма Igenius був задуманий як ключовий платформою для залучення за справи з батьківської громадськості, щоб зрозуміти їх потреби виховання та сприяння всебічному розвитку своїх дітей. Я хочу скористатися цією можливістю, щоб підтвердити нашу прихильність програмі Igenius. Макс Нью-Йорку зі страхування життя буде продовжувати дивитися на інноваційні програми заручини з усе більш розуміють і підтримують фінансові та виховання потреби молодих індійців. ”

Більше 10 рупій Діти з більш ніж 500 міст беруть участь в цій програмі стипендій igenius. Учасники 2 категорії, юніори (класи 3-5) та похилого віку (6-8 класів), були оцінені до 4 етапи розділені на 10 місяців. На додаток до їх продуктивність в тестах, які оцінювали їх всебічне навичок, 3-й етап стипендіальної програми спричинило за собою живого взаємодії з журі за допомогою відео-конференції. 52 короткий candidated з цього етапу пройшли остаточну оцінку в Сірі Форт в Нью-Делі перед живою аудиторією, з яких 2 дітей пішов з вищої нагороди стипендії коштує 20 рупій кожна Лакс. Інші 50 учасників отримали стипендії рупій 1 Lac кожен. Видатний журі, які проводили оцінку цих учасників на різних етапах складається з Дерек О’Брайен, Ніл О’Брайен, Палаш Сіна і Раскіна Бонда.
Anisha Motwani, директор і директор з маркетингу, «Ми вражені у відповідь на стипендіальну програму Igenius. Якість таланту був феноменальним і вказує на величезний потенціал у дітей сьогодні. Ряд ініціатив, як конкурс Igenius фотографії і конкурс Igenius спорту допомогли нам вийти на дітей по всій країні з моменту запуску Igenius. Наші ініціативи форуму доповнюється величезним співтовариством батьків більше 15000 членів Igenius на Facebook, які займаються на постійній основі на різних дискусіях виховання. Успіх програми Igenius стипендії і популярність Facebook Igenius ініціатива є свідченням нашої віри, що молоді батьки ростуть хочуть розвивати багатовимірного розвитку Крім вчених для своїх дітей. “