Майк Кенні думці про важливість облігацій поручителем

Облігації порука грають важливу роль в конкурентній і нестабільної економічної сьогоднішньому кліматі. Беручи більш широкий діапазон форм, якщо вони використовуються для різних цілей, але в основному вони гарантують повагу для платежів і виконання певних умов, передбачених в правових угод.

Облігації поруки є юридичними документами, як правило, здійснюватися і управлятися страхових агентів. Вони гарантують, що зобов’язання будуть виконані належним чином, в іншому випадку, певний штраф повинні бути сплачені. Ці облігації поруки є потужними фінансовими інструментами вжито через документами і формами, які дуже відрізняються від тих, у страховому секторі.

Є дві основні категорії облігацій поручителем. До першого належать договірних гарантій, які забезпечують фінансову безпеку і впевненість на будівництво будівельних проектів. Вони поручитися перед кредитором, що учасникові буде робити свою роботу і сплатити при необхідності субпідрядників, працівників і постачальників матеріалів. У цю категорію входять наступні види облігацій: продуктивність, ставка, оплати, обслуговування та підрозділи.

Продуктивність облігацій гарантія завершення проекту у відповідності з планами будівлі та інші характеристики. Як правило, вони захистити інтереси власника від будь-яких недобросовісних дій або введення в оману. Ставка облігації являють собою письмову заяву, що гарантії, що основний кредитор запропонує його ставку, а нагороджені в договорі. Оплати облігацій передбачається, що кредитор дасть письмову заяву в принципі, що він буде платити суми контракту, згадані у зв’язку в обов’язковому порядку. Цей тип зв’язку захищає від ризику основного, і це також гарантує, що субпідрядник та постачальники роблять свою роботу у відповідності з договором правил.

Деякі облігації поручительство закриті для забезпечення платежів та інших фінансових операцій, інші зобов’язують частин, які підписують договори на виконання низки завдань або виконувати certaint обов’язків. Інші цінні папери не є комерційними поруки облігацій. Ці гарантії виконання основного зобов’язання, і вони включають в себе: видачі ліцензій і дозволів облігацій, судової та заповіту облігації, облігації державної посадової особи і федеральних облігацій.

Як вже було сказано, поручительства створюються для захисту кредитора проти порушення договору принципалом. Як правило, вони пов’язані з трьома сторонами, тобто головний, кредитором і поручителем. Поручитель дає гарантії кредитору, що учасникові буде виконувати свої зобов’язання.

Один спеціальний людина, яка успішно зібрав численні програми поруки для підрядників Майк Кенні. Ветеран управління бізнес-ризиками поруки та будівництва, Майк Кенні створив Shamrock поруки Послуги і мав сміливість висловлювати свої ідеї та втілити свої мрії.

Людина з різноманітним досвідом в області, Майк Кенні вдалося забезпечити численним клієнтам кращі з можливих результатів для цілей поруки. Він є ліцензованим страховим брокером в штаті Каліфорнія, і він отримав ступінь бакалавра наук градусів в галузі ділового адміністрування з акцентом в галузі фінансів в Сан-Дієго державний університет в 1989 році.

Майк Кенні є одним з найуспішніших людей у ​​своїй області. Він розумів важливість облігаціями поручитель і переконалися, що всі інші зрозуміли це занадто. Його компанія Shamrock поруки обслуговування, має команда ліцензованих, добре підготовлених фахівців, які налаштовані на дозволите підрядників і підприємців в загальному використовувати веб порядок доставку облігацій поручителем.

Його досвід у фінансовому аналізі, underwritind, інформаційних технологій та маркетингу полів Майк Кенні безцінним лідером на ринку. Він почав свою кар’єру, працюючи в двох найбільших і найбільш шанованих поруки компаній країни в цій галузі. Він продовжував підніматися по сходах успіху, працюючи в області затоки Офіси союзних Північній Америці і Thoits страхування, де він служив в якості віце-президента з будівництва. Без сумніву, Майк Кенні є кращим з кращих.