Магазин Страхування – знаходження великий нової котирування страхового бізнесу

Запуск магазину або продавця, чи то на вулиці або високі інтернет-трейдингу роздрібного з промислової нерухомості, не так просто. Будь то бізнес малий чи великий, новий або старий, є ж адміністративні деталі, які повинні бути розглянуті.

Ми переживаємо деякі дуже важкі економічні часи і, як це мало Великобританії через рік або два, щоб спуститися в і перебування в рецесію це факт, що перед нами жорсткі, і довгий, сильний удар з нього. Роздрібні торговці страждають, тому що є, просто кажучи, за вирахуванням грошових коштів на сплеск. Вгору і вниз по землі людей в даний час більш уважні до навколишнього середовища, і як вони витрачають свої гроші.

Що ми розуміємо під яким є те, що люди намагаються скоротити свої борги по кредитній карті. У гарячі дні 2005-2007, як нація, у нас було багато трильйонів фунтів стерлінгів боргу. Це не борг в ім’я країни, але окремі боргу для населення.

Це підлило масла у вогонь зростання в торговому як спосіб проведення дозвілля. Торгового центру вже не сірі, бетонні заповнені вітряних місцях моєї юності. Тепер вони були палаци витрат, теплий, привабливий і найнебезпечніший з усіх, скрізь. Вам не потрібно їхати в місто набагато більше, на відстані багатьох миль, щоб ваші покупки. Усюди ви дивилися торговий центр вискочив з тією ж кількістю магазинів бренду.

Справедливості заради треба сказати, хоча це кожен тип роздрібного була вражена. Ми підходимо до річниці кончини Woolworths і багато інших гучні імена впала до і після будинку підбирача і перемішати. Це може створити можливість для тих людей, які завжди жадав стати своїм власним босом і почати новий бізнес.

Є багато законодавчих та адміністративних бар’єрів, щоб пройти, таких, як створення вашої обмеженою відповідальністю, прийнятті рішення про імені, пошук приміщення, отримання кредиту та найму персоналу. Один іншого процесу, що кожен бізнес буде проходити через це, щоб озирнутися на страхування цитатою магазині.

Це, зрозуміло, одна з останніх речей у списку. Ви не думаєте, вам це потрібно, поки ви не зрозумієте, ви отримуєте £ 50,000 варто акцій завтра, і вам дійсно потрібно застрахувати. Зараз настав час, щоб не зробити необачне рішення, як, якщо ви уважні, ви можете порівняти страхового бізнесу і знайти себе угоду.

Насамперед потрібно знайти брокера страховий бізнес, який спеціалізується в магазинах. Не турбуватися про пошук одного місцевого, чиста пропонує найшвидший спосіб знайти шановну компанію.

Другим кроком є ​​розповісти брокеру, що ви хочете три цитати. Ви ж не хочете сказати брокеру вони знайдуть вас найдешевші, ви хочете брокеру довести вам, що вони пішли в більше, ніж просто свої улюблені страховика.

Третій крок, щоб наполягати на безвідсотковий кредит, а потім вивезти політики, перш ніж ваші акції прибуває.

Якщо ви знайдете дешеві страхування цитатою магазину, після того як ви вийняли політики, не хвилюйтеся. У Вас є 14 днів відповідно до директиви продажу відстані передумати (тобто скасувати вашу політику) і отримати повне повернення 100% будь-яких премій. Якщо брокер відмовляється дозволити це, кажучи вже про відповідне законодавстві і кажуть, що ви даєте їм 48 години, щоб вирішити ситуацію, перш ніж звернутися за юридичною консультацією.