МСА насолоджуючись податок на приріст капіталу переваги

Одне з найбільших переваг відкриття ISA є той факт, що ви не платити податок на приріст капіталу по акціях ви продаєте прибутково. Ця перевага призвело багатьох, щоб дослідити їх варіанти в акції МСА, навіть якщо вони не зовсім розумію, податкові пільги участь. Ця стаття пояснить, податок на приріст капіталу в більш докладно, допомагаючи вам розробити чітку картину того, як ISA може допомогти вам в цій області.

те, що податок на приріст капіталу?

Простіше кажучи, податок на приріст капіталу виплачується грошей ви робите протягом податкового року. Це відноситься тільки до продажу речі, які збільшилися в ціні і він доступний тільки на доходи в розмірі £ 10 100 або більше. Податок на приріст капіталу не поширюється на таке:
Ваш будинок (основне місце проживання)
Ваш автомобіль
Державними облігаціями Великобританії
Лотерейні виграші
Гроші, які повинні враховуватися як дохід
Гроші, зароблені на приватне майно, яке становить менше £ 6000

Інший “Gain”, що ви не повинні платити податок на гроші з МСА. Сума доходу від приросту капіталу розраховується за податковий рік, або з 6 квітня по 5 квітня. Приріст капіталу повідомляється з іншої частини вашого щорічного податку на прибуток, використовуючи спеціальні сторінки виділених для цієї мети.

Як він розраховується?

Податок на приріст капіталу визначається на основі наступних критеріїв:
Сума грошей, отриманих після продажу активів
Витрати, які скоротили обсяг прибутку ви заробили
Збитків по активах, які зазвичай підпадають під визначення доходів від приросту капіталу
Щорічний звільняються суми, яку в даний час £ 10100

Людина буде розрахувати повну суму грошових коштів, отриманих і відняти всі витрати і збитки, щоб отримати чистий суму активу. Це був би фігурою, на яку податок на приріст капіталу сума буде заснована. Звичайно, це спрощена формула, що пояснюється більш докладно на податкових форм звітності приріст капіталу. Якщо у вас є питання про вашому податку на приріст капіталу, то краще поговорити з кваліфікованим податковим консультантом.

я можу зменшити Мій приріст капіталу зобов’язання?

У деяких випадках втрати, понесені протягом податкового року можуть бути використані для компенсації податку на приріст капіталу за цей рік. Тим не менш, втрати на інвестиції ISA не можуть бути використані для цієї мети. Так як ви не платите податок на приріст капіталу на гроші, які ви заробляєте, ви не можете використовувати той же принцип, щоб компенсувати доходи від інших інвестицій із збитками від цих звільняються фінансові продукти. Це вірно для будь-якої втрати ви берете, які зазвичай не поширюються на податок на приріст капіталу, такі як продаж Вашого автомобіля.

Скільки я буду економити?

Податок на приріст капіталу вигода буде варіюватися від людини до людини, з року в рік. Торік, за стандартною ставкою за податок на приріст капіталу склав 18%. Це означає, що на кожні 100 фунтів доходу від приросту капіталу заробив, вам доведеться заплатити £ 18 в податковій. Чим більше ви заробляєте на вашому ISA, тим більше економія стає.

Економія податку на приріст капіталу є одним з найбільших розіграшів для відкриття ISA. Якщо у вас є додаткові питання про податкові переваги ISA, поговоріть зі своїм податковим консультантом.