Лікар знаходиться за моєї страхової історії

Коли мої діти були в початковій школі, компанії я працював запропонував два гідних планів охорони здоров’я. З планом я вибрав, доплати за відвідування лікаря становив 10 $ і приписи були $ 5, і ми могли використовувати будь-який лікар, який ми хотіли. Мої діти були йти в тому ж педіатр, так як вони були малюками. У ту хвилину, мої діти захворіли, я завжди міг потрапити на прийом відразу. Якщо наш улюблений доктор не був доступний, один з його соратників втрутився і дбала про моїх дітей. Офіс був відкритий до 7:00 щоночі тижня, а в суботу вранці протягом усього року.

Тоді, щоб заощадити гроші, моя компанія перейшла на страхову компанію, яка стягується мого роботодавця нижчими ставками. Але вони тільки запропонували співробітники однієї страхової план. Ми могли тільки використовувати свої лікарі, наші премії були вище, доплат підійшов до $ 20 за відвідування лікаря і $ 10 для рецептів, і багато рецептів, які мої колеги вже використовується або не були охоплені або вони повинні були платити більше за медицини.

Основна проблема, яку я мав з новим планом було лише одним з лікарів первинної медичної допомоги на всій їх список був приймати нових пацієнтів! Крім того, там був тільки один – обчислювати їх, але один – педіатром у списку.

Спочатку я був задоволений цим новим педіатром, бо були три жінки-лікарі в офісі, і вони мені сподобалися. Але відразу ж я виявив, величезна проблема: вони не були доступні, коли мої діти прийшли додому хворий зі школи, і вони не покривали один одного пацієнтів! Протягом тижня їх робочі години були з 8:30 до 3:00; забувайте вихідним. І, хочете вірте, хочете ні, коли школа була закрита, як і для шкільних канікул, їх офіс був повністю закритий. А під час літніх канікул їх годинник були ще коротшим! Я запитав їх, чому їх годинник були настільки короткими протягом тижня, і чому вони не були доступні по суботах, і один лікар сказав мені, що вони були всі мами і хотів бути вдома, коли їх діти поверталися додому зі школи. Має бути добре.

Були кілька разів, один з моїх дітей захворів вночі, але я не міг потрапити на прийом до лікаря на день або два. Навіть тоді, коли інший лікар був доступний, щоб побачити мою дитину, Id, доведеться чекати, поки не було відкриттям на лікарів календаря моєї дитини, тому що у них були свої пацієнтам. Коли мої діти повернулися додому хворими зі школи, Id доведеться чекати до наступного дня, щоб викликати лікаря і намагатися, щоб у її бачити. Якщо моя дитина захворів у п’ятницю, Id доведеться чекати до понеділка, щоб навіть викликати лікаря, щоб отримати призначення для вже у вівторок. Це було проблемою для всіх.

Нам довелося зіткнутися з цією проблемою протягом усього року, поки відкрита реєстрація не прийшов знову. До того часу, все в моїй компанії скаржилися кілька разів про страховий план, який ми були змушені використовувати, і наша компанія вибрала нову страхову компанію з кількома планів на вибір. Ми змогли вибрати план, якби я міг відвести дітей назад у свій старий лікар, який був приголомшливим годин офіс і міг бачити моїх дітей у будь-який час вони були хворі. Тепер вони дійсно дбали для дітей.