Лікар вагітності та лікарняне страхування – отримання пологів під час вагітності

Якщо ви очікуєте, але незастрахованих, можуть бути варіанти доступні для вас, що дозволить знизити ціну, яку ви повинні заплатити в пологовому відділенні. Чи не розслідуванні ваш вибір може означати, що ваша вагітність є дуже дорогим.

Ваші варіанти страхування материнства, якщо ви очікуєте включають зайнятості спонсорованих медичне страхування, спонсорованих урядом медичного страхування. У крайньому випадку деякі не-страхових програм може знизити витрати, допомагаючи вам отримати отримати більш низьку ставку з вашій лікарні.

Якщо ви працюєте, і буде мати лікарню і операції страхування період відкритої реєстрації перед вашими дитина приходить, Ви можете бути в змозі купити здоров’я, вагітності та пологах через спонсоровані роботодавцем плану. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви повинні перевірити з працевлаштуванням вибір вашого чоловіка теж.

Якщо ви збираєтеся пов’язати себе узами шлюбу і може зробити це до вашої дитини приходить, ви можете бути в змозі бути додані до вашого чоловіка або дружини страхування до щорічного період відкритої реєстрації. З більшістю групи програм медичного страхування, коли працівник виходить заміж своїх подружжя може використовуватися для здійснення спеціальних період відкритої реєстрації.

Ви можете бути кваліфіковані для здоров’я і материнства політики, які пропонуються через місцеву округу або штату. Часто ці програми медичного страхування буде приймати жінкам, які вже очікували.

Ці програми можуть мати певні обмеження. Вони можуть обмежувати те, що вони платять, і які вони будуть платити. Вони можуть обмежувати лікарів і лікарень ви можете піти.

Там може бути дохід вимогам. Деякі плани можуть зажадати, щоб ваші доходи знаходяться під певного рівня. Інші можуть не мати межу доходу, але буде запитати у тих, з більш високими доходами платити більше за те ж саме страхування.

Ви можете звернутися в місцевий відділ охорони здоров’я або планування сім’ї для отримання інформації про програми у вашому регіоні. Якщо є вибір медичного страхування для вагітних жінок в даний час у вашому регіоні, вони, ймовірно, знають про це.

Якщо ви не в змозі знайти медичного страхування, який охоплюватиме вашої вагітності, є ще речі, які можна зробити, щоб знизити витрати вам доведеться платити. Ви можете бачити, в яку лікарню у вашому регіоні має найнижчі тарифи. Лікарні можуть стягувати дуже різною швидкістю.

Якщо ви можете попередньо оплатити витрати материнства, часто можна отримати більш низьку ставку з вашій лікарні. Обговорити цей варіант з лікарнею ви вибрали, якщо ви зможете це зробити.

Ви також можете виявити, що є нестрахові програм, які дозволять вам самі знижки у Вашу лікарню. Якщо страхова компанія платить за здоров’я людини рахунки допомоги, вони будуть платити так званий договірний тариф. Це може бути половина, що лікарняні витрати тих, хто не мають медичної страховки. Навіть якщо ви не маєте права на страховий поліс, ви можете бути в змозі претендувати на таку ж знижку.

У вас буде більше вибору для вас, якщо ви в змозі отримати покриття, перш ніж ви вагітні. Однак, може бути вибору для вас, навіть якщо ви вагітні, перш ніж ви починаєте шукати материнства покриття.

Будьте впевнені, щоб дослідити всі ваші варіанти, якщо ви вже вагітні і не покривається медичною страховкою. Це може заощадити $ 10000 або більше.