Луїзіана на шляху в медичному страхуванні

У 2009 році Луїзіана зайняла 47-е серед 50 штатів США в рейтингу здорових держав Організації Об’єднаних Фонд охорони здоров’я. Це звучить не дуже добре, але є і хороші новини на одному фронті для Луїзіани. Держава показали поліпшення профілактичної госпіталізації. У той же час, 83% дітей у віці від 19-35 місяців було зареєстровано імунізованих і дав найвищий рейтинг у стан, в категорію охоплення імунізацією. На іншому фронті, поширеність куріння також знизилася на 23% за останні п’ять років. Всі ці дані свідчать про помітне поліпшення загального стану здоров’я держави.

В після або зростання цін на медичні послуги, повинні скористатися Louisianans належного медичного страхування, що надаються різними спонсорованих урядом і приватним продав плани. Приватні особи, сім’ї, групи та бізнесу в Луїзіані потребують базових всеосяжний охоплення здоров’я, які могли б забезпечити фінансову безпеку щоразу, коли виникне така необхідність.

Щоб подивитися на Ще трохи статистики, поширеність ожиріння в Луїзіані різко зросло з 1990 року. Відсоток приросту колосальні 135%. Тепер ожиріння трапляється кошмар для споживачів. Зрозуміло, що окрім здорового способу життя, Луїзіана жителі потребують належного медичне страхування планує оприлюднити їх охоплення.

Пошук приватного страхування в Луїзіані легко і багато зареєстрованих страховиків надавати поліси страхування здоров’я. Такі компанії, як Етна, Американський національний, Assurant, Blue Cross і Blue Shield, кельтські, Companion Життя, Ковентрі, золоте правило, Велика американська, Humana Один з них, МАК, Patriot здоров’я і Солера Стоматологічна деякі з імен, які ви можете розраховувати.

Поради при купівлі індивідуального страхування в Луїзіані

Як і будь-яке інше держава, покупки медичного страхування в штаті Луїзіана вимагають багато розгляду на кінцевий споживач. Ось деякі поради, які споживач повинен прийняти, перш ніж зробити покупку:

• Медичне страхування політики в Луїзіані розрізняються за охопленням та вартості. Це завжди краще, щоб зв’язатися з різними страховими компаніями про страхування лапки. Головне, що споживач повинен звернути увагу на те, що план медичного страхування забезпечує страховий захист від великих медичних витрат.

• Дуже важливо, щоб читати і розуміти політику медичного страхування. Багато споживачів в кінцевому підсумку отримувати неприємні сюрпризи, коли вони думають, що вони можуть покластися на їх здоров’я страховий поліс, який насправді не є адекватною їхнім потребам.

• Важливо, щоб перевірити, що є датою початку політики, щоб почати платити за медичні послуги споживачу, а те, що вона охоплює або виключає з покриття.

• Всі страховики в Луїзіані зобов’язані надати споживачам не менше 10 днів, щоб подивитися на за політику і повернути його, якщо споживачі вважають його непридатним. Компанії також зобов’язані повернути премію. Споживачі повинні переконатися, що ця пропозиція їм пропонують.

• Багато споживачів в кінцевому підсумку покупка медичних страхових полісів для однієї хвороби. Тим не менш, спеціальність страховий поліс не обов’язковий кожним споживачем.